Düşünceleriniz nedir ??

2 senelik sevgilimden 2 hafrta önce ayrıldık anlaşamıyorduk ve beraber bir karar almıştık.. ona giderken ben çabalamaya varım eğer sende bana 1 hafta sonra mesaj atacaksan ilişkimiz için çabala dedim.yok ben mesaj atmam artık dedi tamam dedim öyle bitti..unutmaya başlamıştım onu Sonra o bana 1 hafta sonra bir sabah gunaydın mesajı attı sonrada çagrı attı bende numarasını engelledim.ertesi gun yine gunaydın mesajı atmış ardındanda seni seviyorum yazmış..ben akşam girip baktım çağrı geçmişine mesajlarını gördüm kalbim uyandı birden..sonra mesaj attım bana ned3n mesaj atıyorsun diyeyarın sabah konuşalım dedi.Tamam dedim..sabah günaydın yazdıı bana hala neden yazıyorsun dedim..bir şans daha verelim birbirimize dedi tamam dedim..Sonra ama kimse bilmesin dedi.neden dedim.Sürekli ayrılıp barışıyoruz millete cevap veremiyorum artık ne olucağımız belli degil dedi.Eğer tekrar ayrılmak var ise aklında hiç başlamamak daha mantıklı dedim..tam mesaj atmama hta idi senin ilk mesajından belliydi zaten felan filan demeye başladı..Kendinegel döndün madem kararının arkasoında dur benii umutlandırdınn mesaj atarak dedim..Bidaha atmam rahatsız ettim senide Sen hala aynımışsın dedi..Ne olucaktıı :Farklı mı olucaktım 2 günde aslında seni terslemek lazımdı o zaman değerimi anlardın dedim..Sonra Defoll git beni üzmek için gelmişsin sen dedim..Asıl sen defol git dedi.VBen defolup giderim hiç merak etme dedm..İlk defa doğru bişey yaparsın dedi..ALLAh belanı versin dedim..Allah seninde belanı versin dedim..Ardan 5 gün geçtii Ve ben hala onu düşnüyorummm ama nefrette ediyorumm :( düşünceleriniz nedir.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk gönül işlerine aslında karışmamak lazım ama büyük olgun insanlarsınız artık çocukluğu atlatmış olmanı gerekiyor yapmanızı önerdiğim şey eski sevgiliniz ile bir buluşma ayarlayıp karşılıklı olarak yüz yüze konuşmanız.

0|0
    0|0
    • Bunu ben isteyemem ya artık çabayı ona bıraktım.. Gelirse Tersleceğim zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle geçmiş olsun size düşen o kişiyi unutmak ve biraz düşünmek. O kişi sizi hak etmemiş gibisinden kendinizi avutmadan mantıklı düşünerek doğrusunu yaptığına inan.

0|0
    0|0
    • Ben hatalı değilim ozaman bundan sonra ne yapmam lazım

• Bundan sonra kendinizi önemseyin ve o kişiye kesinlikle bir kapı açmayın gerekirse rahatsız ederse numara değiştirin ve intikam kıskançlık gibi hisler içine girmeyin.

• Ne biçim ilişkiler bunlar arkadaş ya.

İyi olmuş, sizden bir cacık olmazdı. Saçma insanlar, saçma süreçler...

0|0
    0|0
  • nedir sıkıntınız anlamadım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• intikam gibi bisey olmus bu

0|0
    0|0
    • aptal yaa

• nebilim yaa bundan sonra ne yapmalıyım

• sürekli ayrilip barisiyorsaniz bu isin sonu yas bence ayri kalmak en iyisi saglikli bir iliski degil bosver gitsin

Yükleniyor...