Sizce Engin Baytar gitmelimi? Kalmalımı?

Arkadaşlar sizce Engin Baytar gitmelimi?kalmalımı?

bence kalmalı hem yabancı sınırlamasından dolayı hemde gerçekten iyi bir oyuncu olmasından dolayı

Güncellemeler:
“Engin için normal bir yetenek diyemem. Allah ona fazlasını vermiş. Anormal bir yetenek. 1. sınıf kumaşı var. Dünya yıldızı olabilir. Ama yolunda azimle yürümeye devam etmeli. Dünyanın 1. sınıf takımlarında oynadım ama onun gibisini az gördüm'' Rigobert Song

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim öteden beri "hırslı" oyuncuları sever ama Engin'deki hırs bazen kendisine zarar verebilecek boyutlara gelebiliyor. sinirlerine hakim olmayı öğrenmeli. yoksa "üstüne oynayan" kötü niyetli pek çok oyuncu bulacaktır yine.

fikrime gelince; bence de kalmalı. bir dönem kanatlarda oldukça iyi oynuyordu ve şampiyonluğumuza da katkısı büyük olmuştu. o formunu tekrar yakalarsa faydalı olur. bir de Engin "dikine oynayan" futbolculardan biri, bu yönünü epey beğeniyorum. umarım kalır.

harcamak kolay, kazanmak zor. İmparator da ZORU SEVER.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gitmelii bence

0|0
    0|0
  • Ya Engin hakkaten iyi bir oyuncu ..

Tek sorunu çok gergin sinirlerine hakim olamıyo .. Gerçi bu ligde sakin kalmak büyük başarı zaten.

Neyse ben alternatif olarak kalması görüşündeyim ..

0|1
    0|0
  • Kalmasını isterim ama gidici sanırım... :(

0|0
    0|0
  • Gider bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Engin hem yaratıcı bir oyuncu bazen yoktan pozisyon yaratır ama bazende seni en önemli maçta yalnız bırakır Engin sinirlerine hakim olabilse çok iyi yerlere gelebilirdi ama Fatih Terim Engin´i sildi gibi ama Aydın hala bu takımda kalabiliyorsa Enginde kalmalı

0|0
    0|0
  • Gitse iyi olur bence.Kırmızı kart görme olasılığı çok yüksek.Trabzona döner sanırım.

1|0
    0|0
  • iyi yedek olur kalsın

0|0
    0|0
  • Engin kalmalı.İlk şampiyonlukta büyük payı var bir hata yaptı diye hemen silemeyiz.Aydın 3245329535353 hata yaptı bu takımda kalıyor.Engin tam hasan şaş stilinde bir oyuncu ama oynadımıda yüreğiyle oynayan ender oyunculardan.

0|0
    0|0
    • Emre beleşoğlu nasıl ki kariyerine devam ediyor Enginde etmeli bence emrenin yaptıklarının yanında 0 dı o yaptıkları çok kaliteli bir oyuncu bence de

• İnşallah gitmez yaw yerli sıkıntısı var zaten

• Aynen inşallah gitmez iyi bir yedek olur en azından elinde her an maçı çevirebilecek.

• Kalsın abi onun oynadığı maçlarda iddiaada kırmızı olur oranları düşüyor para kazanıyoruz.:DD

0|0
    0|0
    • oda bir seçenek ama Engin orta sahaya dinamizm katıyor bide ona kimse bulaşmadıkça bulaşmıyor kimseye kalırsa çok kırmızı yiyeceğini sanmıyorum

• Önümüzde ki sezon alında söylüyeyim abi :)

• Gider gibi yapıp, kalmalı.

0|0
    0|1
  • engin ,aydın yılmazın oynadığı oyunu tek bacağıyla oynar !

bir kurtulsaydın artık şu bebeden ..

0|0
    0|0
  • çok yetenekli olduğuna şüphe yok fakat yaşı çok ilerlemiş.ve ayrıca sinirine hakim olma problemi yüzünden çok kaybeder o.gitmeli bence.kazım geri gelsin :)

0|0
    0|0
  • bence gitmeliiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • hırsına hakim olması şart yoksa bu şekilde hiçbir takıma katkı sağlayamaz.sizede öyle

0|0
    0|0
    • bence hırsından çok sinirine hakim olmalı hırslı olması iyi ama sinirli olması kötü siniri yüzünden bu hallere düştü ya

• evet siniri diye düzeltelim o kısımı :D

• Cüneyt Çakıra yaptığı hareketten sonra gözümden düştü

0|0
    0|0
    • emre beleşoğlu hakeme neler yapıor bence Enginin yaptığı emreninkilerin yanında 0

• saldırmıyorum nasıl ki emre gayet normal devam ediyor diyorum engininde etmeye hakkı var diyorum

• onu fatih terime söyleyeceksin

• engin gitsin,sabri dursun

engin gitsin ama trabzona gitsin başkasına değil, elmander yabancı kontenjanına takılacaksa,o da trabzona gitsin. yönetim trabzona gitme konusunda kolaylık sağlasın bu oyunculara

0|1
    0|1
Yükleniyor...