Aptal izleyiciler yüzünden ben bu Aptal Spor programlarını görmek zorundamıyım?

ya arkadaş adamlar muz la bişiler yapıyolar zencileri topluyolar saçma saçma bişeyler yapıyolar hayır bir kere izledim dedim adamların hakkını yemiyelim iyi yorum felan yapıyolardır oda yok ki .böyle saçma sapan programlar var.

Bunlar izleniyokli yayınlanıyo bunları izleyen aptallar yüzünden yayınlanıyo adamlar yorum yapamıyo bari bu olaylarla reyting kazanalım diyo ya milletmi aptal izliyo bunları yoksa ülkede iyi yorum yapanmı yok . 3-4 programı geçmez izlediğim spor programları hep bunlar yüzünden aptal aptal yorum yapıyolar millette izliyo.

izlemselerler böylelerini rekabeet ortamı olur daha iyi yorum programları izleriz ya da iyi olanların sayısı artar haksız mıyım?

• Memlekette iyi yorumcu yok kötüler bile izleniyo.
    67% (2)50% (2)57% (4)Oy Ver
  • Futbolu yorumlasınlarda ne olursa olsun bizim millet izler
    33% (1)25% (1)29% (2)Oy Ver
  • Böyle aptallarda var işte izliyolar Allah akıl fikir versin
    0% (0)25% (1)14% (1)Oy Ver
  • Diğer (yorum yaparak belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar reyting kazanmasa bu kadar süre yayında kalmazlar

ama iyi programlar da var

0|0
    0|0
    • bende onu diyorum işte bu aptallar izlemese reyting olmaz rekabet olur hocam . . evet iyi programlar var 3-4 tane onlarıda kaçırmamaya çalışırım hep

Kızlar Ne Diyor 6

• Bıraktım ben izlemeyi... Rıdvan Dilmen bozdu, Güntekin Onay tam bir kralcı, Telegol ekibinin zekasından şüpheliyim, Mehmet Demirkol vardı düzgün bir adam o da çok ortalarda yok...

0|0
    0|0
    • spor servisine çıkıyo ben izliyorum

• Güzel soru... Zaten izleyici futbolu bilmeden izliyor program yapanlardan belli zaten önce tanıtıp sonra spor programı yapsalar daha matikli

0|0
    0|0
  • Erdoğan Arıkan hariç diğerlerini kulağımın ucuyla dinliyorum : /

0|1
    0|0
  • doğru haklısın.

0|0
    0|0
  • İyi yorumcu yok. Eni Mehmet Demirkol.

0|0
    0|0
  • Memlekette iyi yorumcu yok kötüler bile izleniyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen adamların maç yorumlama hakkını ellerinden alırsan her haltı yaparlar. Nerde o eski güzelim spor programları. Bir ileri alırlardı pozisyonları bir geri :)

1|0
    0|0
    • ya şimdi ali eceyle mehmet demirkolda yorumluyo bunlarda yorumluyo ama arada fark var suç bunların yorum hakkını elinden almak gibi bir durum yok .

• Yorum hakkı derken eskiden görüntüleri veriyorlardı bunlara kendi aralarında tartışıyorlardı şimdi vermiyorlar görüntüyü bunlarda başka başka konular konuşmaya başladılar. Ben tek mesela Rıdvan Dilmen olsun, Güntekin olsun, Mehmet Demirkol bunları dinlerim. Diğerlerine eğlencesine bakarım...

• bende seninkilere ek olarak ali ece var . tamamda görüntü olmasada gider transferleri tartışırım taktik anlayışı falan . bir yerlerden sohbet açarız bir yerlere gideriz. öyle program yapsalar daha iyi olur elleri bunları yapmaya mahkum değil

• nefret edyom o yorumculardan ya mesela rıdvan dilmen yemiyo hocalık yapmyı dötü dayamş sırtını ntvye alıyo parasnı karşıyakada hocalık yaptı bir zamanlar gördük neler yaptgnı aşağğlık herif bir bo*ktan anladgı yok konuşur boş boş

0|0
    0|0
  • maksat futbolu yorumlamak olsunda izlerler haa bide taraflı bir yorumcuysa tadından yenmez bizim millete göre :)

0|0
    0|0
  • Futbolu yorumlasınlarda ne olursa olsun bizim millet izler

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmene laf söyleyenler cevabınızı merak ediyorum

0|1
    0|0
  • tgrt haber kanalında futbol gecesi var. Kemal Belgin,Ümit Aktan falan çıkıyor.Birtek onu izliyorum,diğer seviyesiz spor programlarını hiç izlemem

1|1
    0|0
Yükleniyor...