Imparator Fatih Terim istifa mı edicek?

Bgun okudum doğru olabilir mi? Okuyun öyle yorum yapın lütfen link yok levelim düşük:(

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• dün telegolü izledinmi bilmiyorum ama benim ordan çıkardığım etmiycek Ünal Aysal gibi bir nimet bu takımın başında olduğu sürece etse dahi mourinho gibi adamlar gelir hiç merak etme

5|2
    2|3
    • Ünal baskanda edicekmis:(

• Icimi rahatlattın cok sagol

• rica ederim her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu istifa seslerine kulak asmayın Fatih Terim gelecek sezonki kadrosunu kuruyor ve 4. Yıldızı takmadan gitmeyecek

1|1
    1|0
    • Bütün gazeteler yazmış ne ise içim rahatladı saolun

• üzülme gizli etmeyecek

1|0
    1|0
  • seçim olsunda başkanda kendiyle daha uyumlu bir yönetimle çalışsın. ne bu ya,sürekli yönetimde çatlak var,yönetim kurulunda bir oyuncunun adı geçiyor,transferde,bir bakıyon,tüm gazetelerin manşetinde o isim. böyle işmi olur?

ünal aysal zaten fatih terimle bunları konuşup,yönetimdeki bu sıkıntıları gidermek için seçime gitme kadarı almıştır,yani herşey imparatorun bilgisi dahilinde.

1|1
    1|0
  • Yok abi niye gitsin ki, Fatih terim'in öyle şeyler yapmaya hakkı yok, olsa olsa galatasaray her zamanki gibi kovar adamı..

1|1
    2|1
  • farketmez, futbolla ilgili değilim pek. milli takıma geçerse daha iyi

0|0
    0|0
  • ya yok öyle bişi milllet götünden uyduruyor. Her şey planlı programlı tıkır tıkır işliyor. Seçimin olacağı kasım ayından beri belliydi. Bunu herkes biliyodu. Doğru bir karar verdi Başkan. Millet Galatasaray'ın büyümesinden korkuyor. İçin rahat olsun

1|1
    3|0
    • Haber okudum cok sıkıldım:((

• Öyle bişey yok istifa etmeyecek. Medya Galatasarayın üstüne oynuyor sen hala alışamadın mı :)

1|1
    0|0
  • yıpratma haberleri bunlar İmparator bir yere gitmiyor

0|0
    0|0
  • link verebilirsin . htttp/ www. kısmını kes allttada başına bunu ekleyin yaz olur

1|0
    0|2
  • galatasaraylı olarak 17 18 senemı vermısım gercek bır taraftar asıgı olarak bızım takımımızı tek ayakda tutan ısım ... adam gercekden maneviyeten istiyordu olmadı .

0|0
    0|0
  • burdaki beleş şampiyonlukları bırakıp nereye gider o tarator.

2|2
    5|3
    • Terbiyesizlesme kimin şampiyon lugu beles meydanda iki senedir sampiyonluk ana sütü gibi tertemiz

• Tabii ki HAYIR , projeler büyük ve Imparator yuvasından en az sene daha gitmeyecek

1|0
    0|0
  • etmez canm niye etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...