Ne yapabilirim erkek arkadaşımla?

dün akşam bir elbise yüzünden kavga ettik. kuzenimin düğününe internetten elbise bakıyordum kendime diktirebilmek için ama sevgilim beni dinlemeden hemn beni yargılamaya ve bana bağırmaya başladı baktığım internet sitesi kısa elbiseler diye bir siteydi. ama sevgilim direk kısa yazınca çok kısa anlayıp bana sormadan bağırdı bana ve kendi kendine şu kararı aldı sadece benim yanımda elbise giyebilirsin dedi elbiseye kızma nedeni ise elbisenin çok kısa olacağını düşünüp bana kısalığını uzunluğunu sormadan bağırdı bende bu sorundan şikayetçyim sizce ne yapabilirim ...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığım denize gidince mayo bikini giyiyor ondan kısası yok mini elbise giyince dert oluyor millete :) diyeceğim kendini ezdirme bu kadar

1|1
    0|1
    • Denizde sen pantolanla giren gördün mü hekrz aynı oldugu için sıkıntı yok Dısarda böyle degil giyen var giymeyen var

• biraz anlayışlı ol ufak şeyler yüzünden ayrılmayın derim

• tamam aga deniycem

Erkekler Ne Diyor 5

• sesini kesip otur bence dayak yiyeceksin

0|1
    0|0
  • sevgilin aşırı kıskanç galiba bunun için alış verişe birlikte çıkın kendisinin ve senin beğendiğiklerini ayrı ayrı inceleyin ve ona en çok istediğin elbise hakkında yorum yapmasını isteyin

0|1
    0|1
    • zaten beraber gidiyoruz alışverişe ama nedense alşveriş zamanı güzel eve gelince ama kısa oluyo neden bende bilmiyorum alıyoruz 1 ay geçiyo ben giyicem diyorum hayır çok kısa o oturunca yukarıya kalkıyor diyor peki buna ne diyorsun

• ya ben illa senin yannda elbise giymek zorunda değilim heryere senin le gitmiyorum dimi o zaman ne olucak hayır giymiyorsun olucak dimi ben bunu istemiyorum saçlarını salmak yok makyaj yok açık giyinmek yok dar giyinmek yok okuldan eve evden okula şimdide gelmiş diyorsun elbisede yok ben de sana saçlarını düzleştirme diyorum ama sen düzleştiriyorsun ...

• w w w .kizlarsoruyor.com/Ask-Sorulari/569998-sevgilim-kiyafet-konusunda-anlasamama.html

bude benim linkim ve söylemeidkleir haklı kim

• Savaşmayın sevişin .

Zaten Sevişince savaşıyorsunuz -.-

0|0
    0|1
  • Şikayetim var,gelsin jandarma,polis karakoldaaaaan

0|1
    0|1
  • giyme derse giymeyeceksin tamam sen alda elbise giyeyim de :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlayışsız sevgili sorunsalı bir çoğumuzun karşılaştığı bir durum ne yazıkki :) onu yine sen ikna edeceksin, tatlı diille konuş , bilmeden yargıladığını söyle

0|0
    0|0
    • Sen söyle bir ilişkide Canının İstediğimi yoksa anlaşmak mı Bunu benim sevgilim yazmıs ama yazmadıklarıda var ben ona giyme demiyorum her zaman giyicem Diyo Dershaneye de Elbiseylen gidilirmi ? bide kendi cinisimi biliyorum

• Bisurusoruunlemi0 Seviyorum seni ya saol =)

• Rica ederim dünya ahret bacım ol :D

• doğruları yapın

0|0
    0|0
  • istedini yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...