İzmir'de oturanlar yardım edin?

Ben profesyonel bir spor salonuna yazılmayı düşünüyorum hocalarının profesyonel ve ilgili olduğu bir spor salonu önerir misiniz? spora giden tanıdıklar spor salonundaki hocaların başladığının 2-3 günü ilgilenip sonra kendi haline bıraktığını söylediler

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma da 60 70lira verip profesyoneller bile sana antrenman bitene kadar ilgilenmez çok salon değiştim hep öyledir onlar sana yüzde onunu verir gerisi sana kalmış bilimsel makaleler salonda sosyal olman sorular sorman insanlara yani öyle ciddi ilgilenmezler bu nasıl olur belli noktaya gelirsin yarışma dusunursun hoca senin diyetin kacirmana dahi izin vermez gerekirse sabahları o uyandirir sen hocalara sürekli sorular sorarak eksiğini tamamliycan forumlara takılıp kafana takilanii hocana sorcan ama hoca önemli İzmiri bilirim. ama orda degilim karsiyakada sağlam biri var ama

0|0
    0|0
    • 2ay

hedeflerime yonelik beslenme ve spor programı oluştursun hareketleri doğru yapıp yapmadığıma baksın yanlış yapılan hareket sakatlanmalara yol açabiliyo bilirsin ve öyle forum falan bakıcak vaktim yok herkes farklı şey soyluyor oralarda dediğin yer neresi

• 2ay

O zaman bende bir personel trainer im 😂😂😂

• 2ay

Ama para almıyoruz 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 5

• B-fit e git pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen gidiyo musun

• 2ay

kskde benımki önermem ama eski sev b-fıt e gidiyor o gidiyorsa iyidir araştırdım bende cogu yerde izmirde şubesi var cok iyi deniliyor bence kesinlikle oraya gitmelisin.

• Spor salonu değil de tenis kursu istersen şu an ablamı getirdim izliyorum on çok da kötü oynuyo laf aramızda gaziemirde ama :D

0|0
    0|0
  • Nereye yakınsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzelyalı

• 2ay

Aletleri tanıtıp koşeye çekiliyolar ilgilenmeleri lazım benim hedeflerime gore

• 2ay

Dediğin doğru ama senin dediğin şeyi yapmak içinde aslında biraz personal trainer olması gerekiyor genelde türkiye de yapmıyorlar dediğin şekilde

• genelde her spor salonu öyle ama yardım istersen geri çevirmezler

0|0
    0|0
  • sport park ya da mac fit

0|0
    0|0
    • 2ay

sen oraya mı gidiyosun

• 2ay

ne gibi mesela

• 2ay

hem sen nerede oturuyon