Hayatınızdaki hangi günü kopyalayıp ömrünüze yapıştırmak istersiniz?

Yani şu ana kadar yaşadığınız en mutlu günü soruyorum kısacası :) o gün ne oldu da en mutlu olduğunuz gün oldu?...

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• bak simdi bir tuaf oldum he 29.10.2008 sevgilimin yanına baska bir sehire tasınma kararı almıstım henüz 2 haftadır görüsüyorduk o gün kendi aramızda kimsenin haberi olmadan söz taktık, istanbula birlikte döndük gizlice ananemlerin evine soktum orda kaldı ben yan daireden duvara vurdum o vurdu filan :D öyle bir gün işte.. şimdi 4 yıllık evliyiz

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayatimdaki cogu gunu kopyalardim :-)

0|1
    0|0
  • O gün ki mutluluğu tekrar yaşamam .. : /

Geçmişe takılı kalmamak en iyisi .. :D Yine , başka şeylerle mutlu olabilirim ben..

1|1
    0|0
    • o da güzel bir yaklaşım :) yepyeni mutluluklar tatmak istiyorsun demek, artık önümüzdeki maçlara bakacaz diyorsun yani :)

• ama küçük mayıslar değil büyük mayıslar yani şampiyonlar ligi şampiyonluğu nasip olur inş, bu illa gs olmasına gerek yok türk takımlarımızdan biri olsun yeter :)

• :) Galatasaray'ımdan başkası umrumda değil...

İnşallah ..

• Sanırım 10 Mayıs olurdu :) Sevdiğim kişiyle tam 8 saat gecirmiştik ve cok eğlenceliydi. Ona gözlerin cok gzl demiştim :)) oda gözlerimin içine bakıp gülmüştü onu hicbirseye değişmem :))

0|1
    0|0
  • Bi gün veremem fakat Alman bir arkadaşımla konuştuğum her anımı ömrüm boyunca yaşamak isterim.

0|1
    0|0
  • Yarını.

0|2
    0|0
  • tam bir maaş prim aldığım gün hemde maaşımla birlikte..o anı ömrüme yaymak isterdim :)

0|1
    0|0
  • Sevdiğim çocukla vakit geçirdiğim o gün <3 :)

0|1
    0|0
  • simdi soyle bir dusundum oyle bir gun yok.aklima gelen butun o anlar aslinda abartilacak seyler degil.

0|0
    0|0
  • o kaadr çok gün avr hangi birini yazalım

0|0
    0|0
  • bende kalsın o tarih.

0|0
    0|0
  • 12.12.12 tarihini kopyalayıp tekrar tekrar yaşamak isterdim

0|1
    0|0
    • dur tahmin edeyim o gün evlendiğin gün müydü? :)

• 7 aydan sonra buluştuğumuz tarih yağmur yağıodu o vardı çok güzeldi :(

• anladım aşıkların hasret giderdiğin gün... üzgün olduğuna göre demek ki ayrılık olmuş... neyse herşeyin hayırlısı olsun :(

• sevdiğim adamın seni seviyorum der gibi baktığın gün

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayatımın 4 ayını kopyalamak isterdim ben. Rusya'da geçirdiğim 4 ayı unutmam mümkün değil, hiçbir şeye benzemiyor, o mutluluğu tekrar yakalamak imkansız Türkiye'de. Ama bir gün yaşadım ki, tüm sarhoşluğa rağmen her saniyesini hatırlıyorum, 10 yıllık eğlenceyi 24 saatte yaşamıştık, hey gidi günler be çok özledim, halbuki daha 8 ay oldu geleli :(

0|1
    0|0
    • nedir bu rusyayı bu kadar çekici kılan :)

• Hocam Türkler Rusya'da genelde iki şekilde davranıyor. Bir takım erkekler sadece cinsellik peşinde koşarken, benim de içinde bulunduğum diğer bir tarz da eğlence peşinde koşmak. Açıkçası öyleleri var ki cinselliği takıntı haline getirmiş ve asla memnun olmuyorlar. Oysa biz nerde eğlence varsa orda olduğumuz için her konuda çok memnun olduk ve her şeyi de maksimumda yaşadık. Her yıl 3-4 ay kalmak isterim orda :)

• Askeriyede Tezkere Aldıgım Günü Tekrar Yaşamak İsterdim Geride Kalanlara Bok Biterlan Dedigim Anı Degişmem :)

0|1
    0|0
  • karımla tanıştığım gün... o güne geri dönmek isterim... onu ilk gördüğüm anıı unutamıyorum... bir kez daha o güne dönsem kesinlikle onu görmezden gelirim...

lanet gitsin o güne :D hayatım kaydı lan

0|2
    0|0
  • İlk kez bir kıza seni seviyom demiştim (galiba onun etkisiyle), eve giderken otobüs çarptı bişey olmadı, evin kapısının önünde durduk yere burnum kanamıştı, evde de kolumdaki kasları yırtmıştım bişeye uzancam diye, ne gündü beee :D

0|1
    0|0
  • Köpeğimin eve tuvalet yapmayı bırakıp dışarıya yapmaya başladığı gün :D

0|1
    0|0
  • 16 yaşında sevipte alamadığım halada unutamadığım kız ile düğünde halay çektiğim dakikaları. en üzüldüğüm zaman ise halayın 20 dakikasında sevdiğim kızın ağabeyi tarafından dövülmesi yerlerde siründürülmesi

0|1
    0|0
  • 15 yaşında idim ilk aşkımla bankta otururken çok mutluydm o anı hiç unutmadım mavi gözleri gülüşü kokusu halen aklımda onu kopyalar yapıştırırdım hep

0|1
    0|0
  • eski sevgilimi unuttuğumu değmeyeceğini iliklerime kadar hissettiğim gün en mutlu günümdü..

0|1
    0|0
  • günlük tutsam sayfa aralarına karbon kagıdı koyarım..

0|2
    0|0
  • Hiç bir günü kopyalayıp tekrar yaşamak istemem.

1|1
    0|0
  • doğum günüm harikaydı:)

0|1
    0|0
  • Bilgisayarın icadını. Yoksa kopyala yapıştır bile yapamazdık. Yapıyorsak onun sayesinde.

0|1
    0|0
  • Sevgilimle beraber yemek yediğimiz günü gerçekten yine yaşamak isterdim :((

0|1
    0|0
  • öle bı günüm olmadı henuz

0|0
    0|0
  • O kadar çok varki :)

0|0
    0|0
  • Hiç birini !