Ablası beni çok beğendiii..

bir ablamızın vasıtasıyla nette tanıştık ve 3 5 gün sonrasında yolda karşılaştık hep arayan soran insan beni gördükten sonra aramamıştı.ertesi günüde kardeşim olarak görüyrm seni sende abin olrk gör dedi ablam gelecek seni onunla tanıştırayım dedi.

ok dedim ama içimden çok hırs yaptım çünkü o gün çok paspal ve hastaydım nasıl dış görünüşü göre yargılanırdım ( kapalıyım buarada )

neyse dün ablası geldi ve o araDI evde olmadıgını ablası evde beklediğini söyledi neyse onun inadı süslendim püslendim gittim

ablası bana bayıldıııı :) serdarın gözü seni görmüyor mu dedii :)) nyse eve geldiğimde ablama naptın seni çok sevmiş falan demeye başladıı gece 3e kdrda ilk defa konuştuk bugn ve yarın içinde yemek için söz almaya çalışıyorlarrr

sizce noluyorrr :))

Güncellemeler:
3 5 gün diyerek genelleme yaptım net olarak 5 aydır tanışıyoruzz .

ne önyargıya meraklısınız !

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• evlencen sen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana çok saçma sapan şeyler oluyor gibi geldi.

birileri serdar'ın başına çorap örüyor, garibanım neler döndüğünden haberi yok. en yakını da suç ortaklığı yapıyor.

çocuğun beğenmediği kızı boyayıp cilalayıp yine kakalamaya çalışıyor birileri.

0|0
    1|0
  • kezbanix :D

0|1
    1|0
  • bune lan 2 günde olcak şeymi bu.çocuğun gelmişini geçmişini bilmiyon..hemen hayal dünyasına dalıyon..

0|1
    0|0
  • '

2 Gündür Tanışdıgın biriyle böyle olayın üzerine Kendini Garip Hissetmiyorsan ,

4. günün Sonunda 'S... Git' Denildiğinde de Zoruna Gitmesin . . !

1|0
    0|0
  • kendi kendine gelinb güvey olmuşun bişey çıkmaz bu olaydan

0|0
    0|0
  • "Kapali hatunlarin kendilerini pazarlama stratejileri" adi altinda bi' kitap yazsam yok satar.

Cevap veriyorum, ablasini makyajinla kafalamissin, makyaji siyir cocuk gercek yuzunu gorup sogumus. Tz...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gitmeee ağırdan al kendini..

0|0
    1|0
  • canım biraz yavaş tanışalı 2 gün olmuş bu kadar hız iyi değil sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...