Günaydınlarrr :):) haftanın ilk gününe nasıl başladınız bakalım ? :) hafta sonunuz nasıl geçti :)

her pazartesi gibi bugünde pek bir sıkıcı başladı sanki :) sizler ne durumdasınız arkadaşlar? :):)

0|1
8|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Güne her ne kadar güzel ve dinamik başlamış olsamda işe gittiğimde çevremdeki iş arkadaşlarımın hala uykulu ve bunun getirmiş olduğu asık surat görünümünden dolayı bende bir yerden sonra onlar gibi oldum :) tıpkı bunun gibi ancak tersi durumu :) link

1|0
    0|0
  • hiç verimli bir haftasonu değildi

herşey elimde patladı

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim:)) demek ki hafta içi işlerin çooook güzell olacak:))))

• takılalım yahu bulurum ben gezilcek yerleri acıbademde dondurma yidim bir de dün ba onu unuttum:) (camım açık bahçeye bakıyo odam kuşlar cıvıl cıvıl cıvıyolar)

• geceler mi gündüzlerim bir birine girdi sabaha kadar uyuma akşama kadar uyanma modundaydım...

birde aöf sınavları var dönemde uzadı bu sene cidden zor onada canım sıkıldı...

1|0
    0|0
  • işteyim , masam dayım , tabletim elimde burda takılıyorum :D günaydınlar , sabah şerifleriniz hayrolsun efem :>)

1|0
    0|0
  • Hafta sonumu komple aileme ayırdım dinlenemedim yorgunum ama mutluyum kelebekler gibi

1|0
    0|0
  • hafta sonu çok hızlı ve bok gibi geçti. pazartesi her zaman olduğu gibi bunaltıcı , sıkıcı , garip bir havası var mk

1|0
    0|0
  • Sinirli stresli tartışmalı başladım reel yaşamda. :S

1|0
    0|0
  • günler geçiyor askerlik yaklasıyor :( yinede hayat idare eder günaydınlar :D

1|0
    0|0
  • sabah sabah herkez adet gününde heryerde depresif polyannalar var. p.tesi seni sevmiyorum :-)

1|0
    0|0
  • gece vardiyasından geldim hacı birazdan zıbarcam D:

1|0
    0|0
  • İçimde garip bir hüznün olmasına rağmen mutluyum umutluyum...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Havayi görünce hangi mevsimdeyiz hangi aydayiz diye bir an düsündüm :( haftanin ilk günü soguk ve firtina var olamaz böyle ya insanda calisma istegide gidiyor :((

1|1
    0|0
  • cumartesi hidiv kasrı

pazar çamlıca çok insan gördüm,çok yedim,az uyudum,çok güldüm güzeldi.

bugünde maltepeye gidicim şuanlık yataktayım halen.

kuş sesleri eşlğinde yazıyorum sana satırlarımı daha ne anlatim.?

1|0
    0|0
    • vay arkadaş

hayata bak

1 kaç gün senle takılsam ya la

lütfennnnnnnnnnnnnn:DDDDDDDDDDDD

kuş seslerine bittimmmmmmmmmm

• Güzel ba$ladim, ve sebebini tahmin edebiliyorum, pozitif energim ve üzerimde turuncu bir body var oda bana energi veriyor gibime geldi :-)

1|0
    0|0
  • Yorgunum yine... Cumartesi 'Eyvah geç kaldım' diye uyandım 07:30'da... Pazar da erken kalktım... Sonra koliler, paketleme, taşınma... Hala da bitmedi... Bu hafta yoğunum çok yoğunum...

1|0
    0|0
  • Tekrar Günaydın Balım .. <3

Erken uyandığım her gün sıkıcı - kötü..

Pazartesi ekstradan iğrenç. : /

1|0
    0|0
  • tatil süperdi ama hafta içi sıkıcı oluyo malesef ki

1|0
    0|0
  • güzel güzel güzel.

1|0