Erkek arkımın annesının amelıyatında

erkek arkadaşımın annesı amelıyat olacak gunu daha belırsız fakat yakın zamanda amelıyat olacagı muhakkak. erkek arkadasımla aramız haylı bozuk fakat bu yanında olmama engel dıl. annesı bnı cok sevıyo bnde annesını sevdıgımden oncelıklı olarak yanlarında olmak nıyetındeyım.amelıyattan sonra ne yapmalıyım yemek yapsam getırsem ıyı olacak fakat 1 saatten fazla yol suruyo.nasıl bı yemek yapsamkı rahat getırebılsem.orda yap demeyın evınde yapan bırılerı muhakkak olcaktır.yanlarında olmak ıstıyorum bana fıkır verın

Güncellemeler:
acaba amelıyat baslarken yanına gırebılırmıyım narkoz verılene kadar hiç olmasın. çok panık oluyo korkuyo kendınden gecene kadar yanında dursam annesıne moral olurdu.kendınden gectıgı an cıkardım zaten.doktorlar ızın verır mı kı

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• hiç yokdn diğer soruların bir kaçından iyiydi

Allah Saglık şiifaa versin annemize

kardeş bazen yapılcaklardan çok sözlerin yeterli gelebilir hem arkadasına hem annesine..

1|0
    1|1
    • hergun annesını arıyrum.cumartes baktım sesı bozuk gelıyo gıttım evlerıne destek oldum gıttıgımde aglıyodu moral verdım neselendı.bugun emar faln cekılcek saaatı belırsızdı yoksa gıderdım.evden cok rahat cıkamıyrm.ama olsun carsamba evde ıse evlerıne gıtcem evı bı sıler supururum erken gıdıp sonra moral verırım.hatun ıs yapamıo benimkı de anca pazar gunu supuruyo ıcımden gelıyo yapcam.arkadasımla aramız kotu kardeş bna patlıyo paramparca yapıo gerı adımda atmıo bıse desem bencıl olma dıo :(

• ohhhooooooo oooo :DD aman aman kavga etme sonra ayrılıklar hep husrana ugruyor.

• :D yapmıom bısı ya

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemek olayını unutabilirsin belki ameliyattan sonra ilerleyen vakitlerde yemek götürebilirsin. Ameliyattan sonra sadece serum verilebilir yani yemek içmek yasak olabilir. Olacağı ameliyata bağlı olarak değişir.

Ameliyat kısmına doktor ve taşıyıcı personelden başka kimse giremiyor normalde. Ama sizin tanıdık doktor filan varsa belki alırlar ve yanında durdurmazlar çünkü ameliyat odası sterilize ediliyor.

1|0
    0|0
    • almazlr o zaman. bn eve gecıtıgnde yemek olayını dusunmustum.amelıyat basıt aslında.1-2 gunne eve gecer tahmınımce.

• Daha cevapların hepsi verilmeden birinciyi seçmişsin :)

• :D cok destek cıktı

• allah şifa versin yanında olabilirmiyim? narkoz almadan öncesinde haytır sadece ameliyat kapsıına kadar eşlik edebilirsiniz içieriye giremezsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tart-macaron al sen yapacaksan elmalı pasta-mantar kurabiye

1|0
    0|0
    • yapma yaparımda metrobuste haşat oluyolar. daha ıyı bıse ıstıyrm alıyım makble gecsın falan

• tamam bakıcm cok sagol canım

• Börek, kurabiye tarzı şeyler yapabilirsin.

0|1
    0|0
    • hazır alsam ya metrobuste falan haşat oluyo hersey :(

• Evine götür aynen, çiçekte yaptırabilirsin :)

• bn yaptm demm yaln dıyemm benimkı bılır bnı normalder hamaratım ıse gıderken bazen bklerım borak sarma pogca getırırım.benim buraya yakın yerde calısıyoda.

• 1O NUMARASIN VALLA hala böyle kızlar vamı dedim okurkenn allah acil şifalar versin canım

1|0
    0|0
    • amın.estafurullah canım ya bıse yapmadım kı. o hatun 3 yıl ınce oglunu 27 yasında kaybettı.ıkıde kızı var ama umudu benimkı artk. annesıde babasıda benimkıne umut baglamıslar. o hatunun gonlunu kırmıcam asla.bız bıtsekte o kadını hep arıcam. bnı hıc yabancı gormedı hep ıyı davrandı bn zor gunlerınde yanında olmusum cok mu kı.keske bugunde emra gıdebılseydım onlarla ama yol mesafesı var saatı belırsızdı evden cıkamyrm rahat ondan evdeym

Yükleniyor...