Kol kası ve omuz kası nasıl yapılır?

Arkadaşlar elimde 2 tane 2.5kg dambıl var bunları kaldırıyorum fakat sanki boşu boşuna yapıyormuşum gibi sadece yoruluyorum.
Kol ve omuzları nasil geliştirebilirim spor salonuna gitmeye zamanım yok.
Beslenmemede dikkat ederim.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Sadece kolları mı istiyorsun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Kol ve omuz

• 2ay

Aynen teşekkürler.

• 1ay

Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonuna gitmeye vaktin mi yok 2 saat ayiramiyor musun kendine

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet taktik ver bana olduğum yerde paralı o yüzden hemde çalışıyorum.

• 2ay

Günde toplam 200 sınav çek 200 mekik 10 Şınav çekersin sonra 10 öyle öyle toplam 200 tane çek çekmediğim anda dizlerini kir çek omuz kanat kol mükemmel etkisini görürsün dambillarla youtubeden dambillarla calisabilecegin hareketlere bakabilirsin hafif kilo olduğu için 25 tekrar yaparsın hem yağ yakıp hemde fit vücudum olur 1 ay içinde mükemmel bir faydasını görürsün

Kızlar Ne Diyor 1

• O ne be ben bile 5 kg iki tane ile calisiyorum arada hafif agirliklarin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2,5 kg ağırlıklarla kasmı yapılır allah aşkına ya... internet elinin altında kas gelişimi nedir yaz.. kas hipertorifisi nedir... süper set nedir... drop set nedir.. kuvvet ve kas gelişimi için tekrar aralığı, set sayısı ve set arası süre.. yani bunlar hepsi birçok temele dayalı bunları öğrenmeye bak boşuna zamanını harcayıp var olan kaslarınıda kaybetme

0|0
    0|0
  • Hacı çok hafif ağırlıkların ben 5 kiloyla ısınıyorum öyle düşün yani sen mekik şınav barfiks falan çek bence

0|0
    0|0
  • 11 yaşında kız kuzenim senden güçlü olamaz bence :D ağırlıkları arttırmalısın. Hareketin doğruluğu da önemli

0|0
    0|0
  • Ayarlanabilir dumbel al sonrasını google yardım eder

0|0
    0|0
  • sadece kol omuz :D sonra goril gibi yürü etrafta tüm vücut çalışanların hakkını ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...