Tacize hayır kızlar sesinizi artık çıkarın

bugün binmiş olduğum minübüste tacize uğrayan bir kızın içler acısı durumuna maruz kaldım ve ona yardım etmeye çalışan çocuğun fırça yemesine neden taciz olaylarına sessiz kalmaktasınız kızlar hoşunuzamı gidiyor taciz edilmek kızın üstünde kot olmasa kesin hamile kalırdı ya :(

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben şoföre inecek var deyip, minibüs durduğunda o sapığı arkamı dönüp bildiğin aşağı itelemiştim. Sonra da "devam edebilirsiniz şoför bey" demiştim.

Hiç acımam öyle tiplere hiç de susmam.

Çünkü, biz kadınlar sustuğumuz için "dişi köpek" gibi saçma sapan gerizekalıca bir lafı uydurdular.

0|0
    0|0
  • Ben toplu yerlerde durmam insanlar iğrençleşti artık

0|0
    0|0
  • Hoşa gitmek değil bunu yapan tiplere sesinizi cıkartınca sanki iftira atılıyormuş moduna giriyorlar yayagara ve rezillikle kalıyor iş :)

0|0
    0|0
  • ne kadar komik ne kadar komik...öyle adamların gözünün üstüne çakasım var.hatta en masumu bu.

0|0
    0|0
  • Ben pis cemkiriyorum

0|0
    0|0
  • niye sessiz kalaym ağzını burnunu dağıtırım

0|0
    0|0
  • Yoktaciz oldugunda millet tacizcinin tarafini tutuyir elim carpti diyor kusura bakma diyorkiz ne yapsin bir korku var kizlarda bilmiyorm, :(

0|0
    0|0
  • neden sessiz kalayım..onu orda köpekten rezil hale getiririm.bu basit bişe değil.

0|0
    0|0
  • Ne hoşa gitmesi utanıyordur.

1|0
    0|0
    • allah allah utanılacak ne varki bunda hayvanın biri taciz ediyor ve susuyorsunuz yolda biri laf etse ağzına sıçıyorsunuz ama ne bu anlamadım ya

• Ben kimsenin ağzına sıçamadım. Yine sessiz sedasız uzaklaşmaya çalışırım.

• yok öyle işte ben bugün farkedebilseydim o piçin anasını sikerdim hepimizin kızkardeşi var bu tür olaylarda durdurun arabayı polisi arayın bundan dolayı ne rezil olursunuz nede pişman

Erkekler Ne Diyor 6

• Üzücü bir olay.Yalnız bazı hatunların public yani açık alanlarda tuhaf fantezileri var.Bana anlatan var bunu ciddi ciddi eski bir iş yerinden bayan arkadaş itiraf etmişti bana bunu.Şaşırmamda.Tecavüze uğramak fantezisi olan hatunlar var.Bazı araştırmalara göre kadınların bazı çoğunluğunun ciddi ciddi tecavüz fantezisi var.

0|0
    0|0
  • gecen hafta dayım veledın tekını bır dovdu bır dovdu ne bıze negerek kaldı ne otobusdekılere adam kıza surtunuyor kız ona bagırdı adam ınkar ettı dedı sapık senı ne asılıyorsun bana dedı adam dayımda onceden gormus aldı bunu otobusun ortasında elıne ye allah ye :D:D:D:D:D:D:D

1|0
    0|0
    • aynen böyle olması gerekiyor ben hiç unutmam bu yüzden 2001 senesinde bu tarz biini yaraladım diye 6 ay yattım cezaevinde gerçi elime ne geçti malum ama yinede taviz vermem bu tarz bir olaya

• eşiyle kavga ediyorsa evet kadın diyebilir sanane ama dayak çok başka birsey tabiki olmaması gereken bir sey ama taciz çok çok farklı birsey benim eniştem ablamı dövemez neden çünkü eşinin 3 erkek kardeşi olduğunu bilir cesaret edemez he biz karısırmıyız evet ablamız haklıysa sonuna kadar o nedenle tanımadığın birinin eş dost kavgasına karışmak doğru değil haksız çıkarsın ama taciz çok farklı bir olay yaşanmaması gerekiyor bu tarz olayların ama ezik tip çok ülkede

• Çok dogrusun kardeşşşşşşş !

• seks'i aşırı severim ama bu tur şeylerde

bknz-otobüs kalabalıksa kadın filan ayaktaysa k*cımı dönerim sırf bir iftiraya ani bir harekkette yanlış bir temas olmasın diye bu tur tacizcileri aşırı linc eden biriyim bir festivalde taciz edeni yakaladm pis ettim kişiyi ama baktım ki sonradan kız pek gönülsüz degilmiş bu şeye kızada ana avrat atıp cektim gittim herkez kendi bacısını düşünse böyle oruspu cocukluklar olmaz kardeş ne yapalım fahişe dünyanın fahişe insanları

0|0
    0|0
  • Bakıyorumda tacize sen maruz kalmış gibisin..

Tacizi anladık yardım eden çocuğun fırça yemesini de anladıkta sen ne yaptın onu anlat bize icraatin neydi?

0|0
    0|0
    • Aklı hür vicdanı hür uçkuru hür minibüs şoförlerindenim..

31 SEK

• Plakamı veriyorum..

31 SEKS 069..

• hayat beşiktaş gerisi traş boşver kardeşim hoşlarına gidiyor tabi:D

0|0
    3|1
  • Kusura bakma ama bence bu sana kalmış bir şey değil. Yani sen burda bunları yazsan da yazmasan da değişen bir şey olmayacak.

Bir de kızlar sanki hiç ses çıkarmamışlar bu duruma da sen bunları yazdıktan sonra gaza gelip bişiler yapacaklarmış gibi yazmışsın. Kızlar bu durumdan zaten şikayetçiler.

1|0
    0|0
    • ben ses çıkarmıyorlar demedim ama genel olarak bu tarz hayvanların bir gün ailemizdeki bireylerede bu tarz pislik yaklaşımlarının olabileceği düşüncesi sinir bozdu o kadar bu hepimizin kızkardeşinin başına gelebilir ben bugün farketseydim bu durumu zaten o herifin yüzünde kırılmadık kemik bırakmazdım ama bir bayanın buna sus pus olmasıda doğru değil düşüncesinderyim

• aynen ben de sana katılıyorum. ama toplumsal baskı var işte. karakola gitseler elbet aileleri duyacak. o zaman da fişleme oluyor. bunu değiştirmek için önce kafa yapısını değiştirmeliyiz.

şimdi bir daha düşündüm de aslında böyle şeyleri arada hatırlayıp bayan arkadaşlara destek vermeliyiz. üstteki yorumumu unut sen.

Yükleniyor...