Gökhan Gönül Geçerğini merak ediyormusunuz?

Fenerbahçe Gg Bjk ile antlaşdığını biliyordu bilerek yüksek ücret önerdi ki Bjk protokolü yırtsın diye.. Bjk kabul etmedi eğer etseydi ne Bjk de ne Fenerbahçede olurdu. Peki siz ne düşünüyorsunu bu konu hakkında bu kim diye sorarsanız bir gazeteci peki siz ne düşünüyorsunuz Gg para için Bjk yi de satrmış mı sizce.Gökhan Gönül Geçerğini merak ediyormusunuz ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gökhan gönülü o kap haberi geldiğinde sildim ve unuttum. artık ne yapıyorsa yapsın. bugunde akıttığı kanın muhabbetini yapmış haberlerini aldık. merak etmesin beşiktaş maçında ona kan parasını atacaz sahaya sırf o gün için bozukluk biriktiriyorum şimdiden. kan parasını verekte kurtulak şundan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkes bir şeyler uydurmaya devam ediyor, gerçek umrumda da değil. Adam gideceği yere gitmiş, Başarılı olsun milli takımda da gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • Gökhan Gönül: Boş boş konuşmasınlar. Fenerbahçe'de kalsaydım daha çok para kazanırdım. Ben Beşiktaş'a Beşiktaş olduğu için geldim. Herkes bilsin, ben tekmeye kafa atan adamım. Aynısını Beşiktaş'ta da yapacağım, gerekirse Beşiktaş için de kanımı akıtacağım.

0|0
    0|2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...