Sıkılaşmak istiyorum?

Merhabalar arkadaşlar ben 3 4 ayda 10 kilo verdim. Hala biraz fazlam var fakat 10 kilo verdiğim belli olmuyor ancak 1 2 kilo vermiş gibiyim. Sanîrîm sıkılaşmak gerekiyor belli olmasi için ve ben nasıl bir egzersiz yapmalıyım bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

0|1
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• İyi dinle utorrenti indiriyorsun kuruyorsun kickass e giriyorsun p90x workout full yazıyorsun torrentten çekiyorsun dambıl met barfix şınav mekik için kullanılan şu ufak çaplı aletler varya onlardan birer tanede al. Sonra antrenmanın aynısını uygula. Ama zor pes etme bir gün dahi aksatma harfiyen uygula bana teşekkür edersin. Bilmeyip öğrenen de bana teşekkür borçludur söyliyim :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gercekten cok iyi bol su ic ve yürüys yap hergün 30 dkka filan ama nette arastirirsan daha iyi olur.. ya da fitnesse basla..

peki nasil kilo verdin canim?

0|0
    0|0
    • 3ay

6 öğün şeklinde yedim kendimi aç bırakmadı sağlıklı tercihler yaptım arada bir tam bugday ekmeği tükettim sabah öğlen ve akşam hiç ekmek tuketmedim. Yeşil çay içtim günde 2 kupa ve bol su ictim

• 3ay

4 aydır diyetteyim 2 kere kepekli makarna tükettim

• 1ay

tskler

Erkekler Ne Diyor 10

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• plates yap

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
  • sadece pilates yap çok iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var 8e yakın verdim ama hiç eski halimden çok az fark var göbek falan da duruyor sinir bozucu

0|0
    0|0
    • 2ay

Sana gelince zumbayi tavsiye ederim

• hafif spor ve yeşil çay

0|0
    0|0
Yükleniyor...