Steroid kullanmak ve zararı

Arkadaslar vücudumun şekile girmesi için kaslarımın sivri gözükmesi steorid kullanmayı düşünüyorum sadece vücut hatlarımı daha belrigin yapması için peki bu süreçte bana ne zararı olur ve ben devamlı kullnmıcam atıyorum 10 gün sonra bırakıcam yani 10 gün içinde bna ne zararı olur ve iyi yönü ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncekikle bu spor için biraz daha bilinçlenmeni öneririm, vücudun söz konusu.

1) Kasların belirmesi için "doğru hareketleri" yapman gerekir. Bu da belirli bir sistemşle yapılır, kasları amacına uygun hareketlerle çalıştırman lazım.

2) Sadece besin kas yapmaz, çalışman lazım. Sadece çalışmakla da olmaz beslenmen lazım. O yüzden 10 günde kas falan yapamazsın zaten. Bu süreklilik arz etmelidir. Kas inşa edilip keyfinin sürüldüğü birşey değildir. Bir "durum"dur. Yani düzgün beslenip çalıştığın zaman devamlılığını korur.

Vücut yapın uygunsa, disiplinliyse ve doğru beslenirsen steroid almadan gayet güzel vücudun olur. Tabi dergilerdeki adamların katılacağı yarışmalara katılma hedefin yoksa.

O adamların da nasıl bir antrenman ve beslenme odaklı yaşadığını incele derim.

0|0
    0|0
    • toplu durmak istiyorum kg almaya çalışıyorum beslenmem iyi ama metobolizmam hızlı çalışıyor bunn için biraz yapı almak için kullnmayı düşündüm ama arkadaşımın arkadaşı steroid kullnms bn gordm cocugu zaten arkadasm diyor cocgun kolları esnemiyor bacakları felan steroidden ve kısır olcagını göz onnde bulundurarak girdi steroid olayına yani smdi ben kullnsam kısır mı olucagm hemen ?

• 10 gün dediysem misal olarak dedim ama bnde biliyorm 10günde bir etki yapmayacağını protein tozu bile 10gnde etki yapmaz sadece enrji verr ama ben ilk kullnmda yan etki yaparmı demek istedim su kadar sürede misal..

• Bence yapmaz. Protein tozu enerji amaçlı kullanılmaz bu arada, yırtılan kasların onarımı için protein sağlar. Enerji daha ziyade kaliteli karbonhidrattan gelir..

Kızlar Ne Diyor 1

• steroid kullandığında öfke yönetiminde sorun yaşıyorsun,zaten deniyorlar diye duydum çok fazla sinirleniyorsan vermiyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaşlanınca etim sarksın diyorsan, kalp krizi riskine risk demem diyorsan kullanman gayet mantıklı. Vücut hatlatını belirgenliştirmek istiyorsan, vücut ağırlığınla spor yap ağırlık basma.

0|0
    0|0
  • Alıntı "en onemli yan etkilerinden biri gynecomastia ya da bitch tits dir, yani meme yapar...vucut fazla testosteronu ostrojene cevirir. kullanilmamasi tavsiye edilir, onun yerine yuksek protein, dusuk karbonhidrat, az yag icerikli bir diyetle birlikte iyi bir workout programi en az bir sene zarfinda harikalar yaratacaktir."

link

( çok güvenilir bir kaynak farkındayım :D )

0|0
    0|0
  • zararlı olduğunu söyleyen çok kişi var

0|0
    0|0
  • zararlı steroid

0|0
    0|0
  • on gun ne faydası olur ne zararı 2.5 ay kure girmelisin beslenmelisinde kardeşim steroid dozunda ve dogru ilaçları kullanırsan zararı yok önlemini almlısın ama

0|0
    0|0
  • Sakın yapma cok riskli belgesel izledim kalbe cok zarar veriyor

0|0
    0|0
  • zararlı diye duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...