En sevdiğin kadın nasıl kadın hangi kadın ?

Nasıl kadınları seversin ?

Genelde kadınlar birbirlerini çekemez sevmez, nasıl karakterdeki kadınları seversin?

Neden?

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• asil kadın... ne kendini eğdirir ne seni

1|1
    0|1
  • Boynuma sarılan, içten, mantıklı konuşan, karşılıklı gülüşebildiğim, derdimi dinleyim fikrini söyleyen, "Ben bu kızla bir ömür boyu yaşarım." diyebileceğim, gözüm kapalı güvenebileceğim bir kadın.

0|0
    1|1
  • Yok ki böyle biri..

link link link link ..

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kadın annemdir.Hangi kadın benim bu kadar kahrımı çekip hiç bir zaman yanından ayırmaz ki?Nedenini söylemek bile çok saçma.Seni çok seviyorum anacığım..

0|0
    0|0
  • öncelikli sıralamasına sokarsak

1 kafa dengi olması gerekir güzel vakit geçirme açısından

2 kültürlü olması gerekir. pratik zekalı cözüme yönelik.

3 edepli ve sadık olmalı.

4 güzel olmalı en azından yakışmalı yanıma.

5 gezmeyi tozmayı sevmeli ev kuşu olmamalı

6 cinsel yönden partneriyle uyumlu olmalı. çıtkırıldım olmamalı

7 bakımlı olmalı

0|0
    0|0
  • uyumlu kadın gibisi yoktur. Çirkef hatunlardan nefret ediyorum ağzında sakızıyla dolaşanlar hele kürekle vurasım geliyor. Herşeye bişey söyleyip aslında fikri olmaayan hatunlarda sinir bozucu.

VAlla ben çok zor beğeniyorum hacı.

0|0
    0|0
  • İSTANBUL GİBİ BİR KADIN...

FETHİ ZOR, FATİHİ TEK...

0|0
    0|0
  • erkeğinin yanında kadın gibi kadın asil olgun ve bakımlı yerinde konuşup yerinde gülen ağırbaşlı hatunlar daha çok dikkatimi çeker çünkü bende olgun ve ağırbaşlı olduğum için kadınımın da öyle olmasını isterim

0|0
    0|0
  • aklı ve zekası dişiliği ve kullandığı tüm basit değerlerden üstün olan kadın.inandığı gibi yaşayan samimi dava kadını

0|0
    0|0
  • eğlenceli. kendisinden emin. yerine göre davranmayı bilen kadınlardan hoşlanırım ben :D

0|0
    0|0
  • star wars seven , sporcu , kendini geliştiren , beynini kullanan

0|0
    0|0
  • Benim için özel olsun beni sevsin karekterli olsun ağır başlı nerede nasıl davranacağını bilen adam gibi adam olsun

0|0
    0|0
  • nayif uysal ama sexi özgüveni olan ama abartcak kadar değil b.kunu cıkaranlara gıcıgım korkusuz yanımda rahat cekınmeyen acık sözlu ve zekı olan kadınları dedıkodu yapanları ve başkalarını cekıstırenlerı de lutfen bu kategorıye koymayalım

0|0
    0|0
  • ötekikadın <3

2|0
    1|1
  • Mariana davalos

0|1
    0|0
  • Sadece benim olan kadin en iyi en ideal kadindir bnden baskasiyla konusup benimle cikan kadini asarim

0|0
    1|1
  • güzel olsun bir kere. gerisini idare ederiz.:)

0|0
    0|0
  • susup oturan köy kizlarii seviyorum, daglar kizi reyhan ... :)

0|0
    0|0
  • Gölü güzel olan ve sadık bir kadın...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben susayim nickneymim ottursun borusunu <3

3|1
    3|3
  • Kadın dediğinin gülünce Megan Foxunki gibi diş etleri görünür.

0|1
    0|1
  • İçten olsun,hissederek kardeşim dedirtebilsin..benimle çekinmeden saçmalayabilsin.derdimle dertlenip mutluluğuma ortak olsun.sıkıntım olduğunda uzakta da olsak onu düşünüp yalnız olmadığımı bileyim,sarılıp huzur bulayım.benim hayrım için çabalasın,beni yargılamasın.

0|0
    0|1
  • kendine güvenen, açık görüşlü, hümanist, genel kültürü geniş, eğlenceli, güler yüzlü kadınları severim.

0|0
    0|0
  • erkekler kendine güvenen zor kadinlari sever diye düsünüyorum...basit ve cabuk elde edilen kadinlardan cabuk bikarlar..

0|0
    0|1
  • Niye sevmeyelim kıskançlık olabilir ama ne kadar düşman da olsak ilk gene birbirimize koşarız hıh

0|0
    0|5
Yükleniyor...