Kızlar sorum herkese

başınızdan savmak için veya geçiştirmek için erkeklere olumlu cevap verir misiniz? misal bişeyler içmeye davet edildiğinizde tamam diyip arkasındanda bir bahane bulup kaçar mısınız ya da yanlış anlamışlığa vurdurur musunuz? erkeklerde böyle bir durum yşadı mı hiç?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• yapmam malesef insanlara genelde hayır diyemeyen biriyim

0|1
    0|0
    • nasıl yani hem yapmam demişsin hemde hayır diyemeyen birisiyim diyorsun anlaşılmıyor

• sağol açıklama için :))

• aynen açıklamayla beraber anlaşıldı bende katılıyorum herkese senin gibi bir kız lazım

Kızlar Ne Diyor 5

• Direkt 'hayır' diyebiliyorum.

0|1
    0|0
  • Çok bunaltırsa hayır'dan anlamaz ısrara devam ederse tamam bişey içelim derim sonra bişeyler uydururum.

0|1
    0|0
    • ne gibi bahaneler

• Ne bileyim o an aklıma ne gelirse işte. Bugün şu işim var yarın şuna söz verdim modumda değilim filan.

• Hayır derim direkt. sorun yok

0|1
    0|0
  • Malesef oluyor böyle durumlar hayır demek istersin anlamaz evet deyip yalanla geçiştirirsin.

0|1
    0|0
  • evet ben karşımdakini kırmamak adına bazen tamam falan deyip sonradan bir bahane uyduruyorum ama bu çok yanlış... Direk hayır demek gerek.

0|1
    0|0
    • sanki bu gün senin dediğin gibi bir şey yaşdım yoksa o sen misin? :))

• o sun sen cevap gelediğine göre ne paranoyak hale geldiysem

• yok bu aralar öyle bir davranışta bulunmadım:D

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel bir soru,umarım verecegim cevap alır başını gider büyür büyür memleketi kaplar,Sevgili bayanlar egerki biz türk erkeklerini basiretsz verimsiz homo görüyorsanız istediginiz kadar acık giyinebilirsiniz amma bilinki hem kendinizi hemde bizi ateşe sürüklüyorsunuz nedir bize cektirdiginiz bu eziyet sevgiline kızarsın onu catlatmak istercesine miniler ciciler giyinir cezasını bütün erkeklere cektirirsin sonra başka bir sevgili bulursun buseferde erkekere hürmetin artar yine cicilerini bicilerini giyer sokaga cıkarsın cezasını bütün erkekler çeker yahu alah aşkına yazda geldi aman tahrik unsurlarınızı saklayın sakındırın adı üzerinde bizler erkek milletiyiz bizler sizi tahrik ediyomuyuz neden böyle yapıyorsunuz

0|1
    1|0
Yükleniyor...