Arkadaslar spor salonuna yazılma imkanım yok nasıl kilo verebilirim nasıl motive olabilirim?

Fazla kilom yok bel bölgemde fazla önerileriniz için şimdiden teşekkürler

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek için spor salonu illahaki şart değil. Kilo vermedeki olay ilk önce mutfaktan geçiyor. Düzenli ve doğru beslenme ile yapılmayacak iş yok. Sporu da ekstradan yapabilirsen (günde 30 dakika bile olsa yürümek çok iyi gelecektir) bonus olur, kendini daha dinç, daha mutlu ve kilo vermek yoluna çok daha motive hissedersin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 beyazdan, bide stresten uzak dur. Stres yaptıkça daha çok Kilo alınıyor. Kendimden biliyorum 😔 ama elinde değil insanın. Bide mekik ya da şınav çek hergün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 ayda 20 kg verdim sabahlari ac karna 1 saat yuruyus
    Yemeklet tamamen saati saatine
    Ara ogune cok dikkat seker yok

0|0
    0|0
  • Her gün squat şınav yap günlük 1 saat yürüyüş ve sağlıklı beslen şeker ekmeği azalt veririsin yağlardan

0|0
    0|0
  • öncelikle yaşını ve kılonu ögrenebilirmiyim

0|0
    0|0
    • 2ay

21 54 kilo ama boy kısa 48 olmak istiyorum

• müzik aç basla gelir gerisi

0|0
    0|0
  • Hergün koşman ekmekten şekerden uzak durman gerek pilates ve ip atlama da yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Rica ederim önce bir doktora gidin sonra evde bol tekar kol ve mekik çalışın ve sabahları koşu yeter diyetisyen doktor hocamız olacak saglikli gunler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koşu yap tuz şekeri kes zeytini fazla yeme sağlıklı beslen sıksık ye az ye mesela az ye ara öğünlerde meyve ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...