Bir başkasının gözünde daha mı iyiyiz, kendimizi olduğumuzdan çirkin mi buluyoruz ?

Bir başkasının gözünde daha mı iyiyiz, kendimizi olduğumuzdan çirkin mi buluyoruz ?

Şu videoyu izledikten sonra aklıma takıldı; bizler kendimizi olduğumuzdan daha mı çirkin düşünüp üzülüyoruz acaba, yorumlarınız neler ?

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1oAeyeh_qKk

Güncellemeler:
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1oAeyeh_qKk

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• genelde ergen bünyelerde ve mahallenin dedikoducu teyzelerinde rastlanan bir nevi sendromdur.

bir insan kendi elinde olmayan bir durumdan ötürü niçin alaya alınır, dalga geçilir bilmem.

hiç kimse kendisini yaratmadı. kimsenin güzelliği kadar çirkinliği de kendi elinde değil.

dolayısıyla sahip olunan güzellikle övünemeyeceğimiz gibi, çirkinlikliğinden ötürü de kimseyi yermeye hakkımız yok. olmamalı.

her şey dış görünüşten ibaret değil oysa ki...

insanların iç güzelliklerini de görmeyi bilmek gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kadınlar olarak tam olarak doğru olan şeyleri düzeltmeye analiz etmeye çok fazla zaman harcıyormuşunuz. çok doğru bir tespit.

Ugraştırmayın bu kadar insanı.

0|0
    0|0
  • olabilitesi yüksek bir şey !

0|0
    0|0
  • gerçekten güzelmiş bunu bir daha gündeme getirseniz keşke.ben genelde milletin dedikleriyle aynı fikirleri taşıyorum çünkü ayna karşısında dakikalrımı harcamıyorum

0|0
    0|0
  • herkesin kendine göre güzelliği vardır bence.birazda göreceli birşey sanırım. iç güzelliğiyle birleşmediği sürece dış güzellik çabuk etkisini yitirir. bu arada sizde çok güzelsiniz :) Allah sahibinize bağışlasın.

0|0
    0|0
  • Yo, genelde bizim Türkler' de, ''Dünya benim etrafımda dönüyor'' havası var. Mütevazi ve alçak gönüllülük yabancılara has bir özellik.

0|0
    0|0
  • öle ssanırım bu arada benim yiğen sana vuruldu ben yazarken resmini gördü :) sırf senın ıcın sıteye uyelık actı rahatsız etmez ama denk gelırsın bir ara :) demekki güzelmişsin :) sandıgından

0|0
    0|0
    • hoşlandığı biri varmış zaten ne çaktırıcam :D

• lan yok ben biliyorum onu :) senin için girdi siteye yemesin beni şer..fsüz :) bıraksın bu ayak oyunlarını

• Güzel video

0|0
    0|0
  • sen gözümde iyisin

0|0
    0|0
  • Ben kendimle barışıgim o yüzden kimsenin sozuyle iyi olmam olduğum gibi yaşar giderim.

0|0
    0|0
  • kısıden kısıye degısıyor ama gunumuzde kendını begenmıslık fazla

0|0
    0|0
  • Ben oyleyim harbi bazen cok cirkin buluyom kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kendine güvensizler için geçerli bir şey

0|0
    0|0
    • videoyu izledin mi ?

• videoda kişi kendini tarif ettiğinde olduğu halinden daha kötü bir çizim yapılıyor fakat başkası onu tarif ettiğinde olan haline daha yakın bir görünüm

• Ben bir suru insan taniyorum kendini oyle bir anlatir kii dersin bu hangi insandan bahsediyo bu da kendini sevmesi kusurlarini kisir olarak gormemesiyle ilgilo bu videoda amac ozguven saglamak kendini sevmeek

Yükleniyor...