Ede kickbox öğrenmek mümkün mü?

Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı kurslara gidemiyorum fakat kickbox öğrenip kendimi geliştirmek istiyorum. Evde kum torbası, bandaj, eldivenler, barfix direği dahil tüm ekipmanlar var ben zaten bir ara 1 yıl boyunca yapmıştım yani aşinayım. Fakat evde tek başıma videolar falan izleyerek, gölge dövüşüyle kendimi geliştirmem olur mu sizce? (Kızım)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kickbox çok rahat öğrenilir çünkü prensib olarak sadece yumruk ve tekmelerden oluşur çok rahat başarabilirsin ama eldiven kullanmaman daha iyi olur çünkü eldiven kullanırsan tam yumruk stilini öğrenemessin 2-3 ay eldiven kullan sonra sadece bandaja geç derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öğrenebilirsin ama salondaki kadar etkili olmaz bir antrenörün olsa hatalarını falan gösterir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öğrenirsin bence. Kickboks ta veya boksta kung-fu vs gibi yüzlerce hareket yok. Tek eksiğin pratik olacak. Erkek olsan dışarıda pratik yapardın :D

0|0
    0|0
  • 3 yıl aralıksız çalıştım spor salonunda ben boks istemiştim şansıma kıckboks vardı. evde öğreneceğin şeyler çok kısıtlı ama içinde varsa yapabilirsin eğer maksadın darbe vurmaksa vurabilirsin fakat iş tekniğe gelince her zaman eksik olacaksın

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...