Fitness veya plates yapanlar?

bir kaç sene önce düzenli olarak plates yapardım ama sonra bıraktım iki senedir yapmıyorum bir hafta önce tekrar başladım fakat esneme yaptığım zaman sol bacağımı esnetemiyorum bir türlü açılmıyor bacağım. ve bazı hareketlerde boynuma yük biniyor ve ağrıyor ne yapmalıyım. ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta hafif antrenman sart o aradan sonra yoksa sıkıntı olabilir verim alamazsin hergün farkli bolgelere calisman daha dogru olur cünkü bir bolgede calistogin zaman en az 36 saat o bolgede calismaman lazimki verimli olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki sağol

• 3ay

İyi tamam sağol😊😊

• 3ay

Ne demek :)

En İyi Kız Görüşü

• Hareketleri yanlış yapiyorsundur. Ve kasların kendileri hazir olduğunda esniyecektir sen kaslarindan fazlasını beklersen ozaman zorlamis olursun. Yapabildigin kadar yap yapamadığını zorlama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu normal bir durum zamanla bu durumu atlatırsın zamana bırak.

0|0
    0|0
  • zamanla acilirsin birden yuklenme ;) yavas yavas ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki bir şey daha diycem bir günde tüm vücut mu çalışmalıyım yoksa hergün farklı farklı mı hangisi daha iyi

• 3ay

hmm anladim ;) yavas yavas esnet kendini ;)

• 3ay

Teşekkürler 😊😊😉

• Amino asit al ve gereken beslenmeyi yap protein yeterince al kolon iki katı ve doktora git çok sıkıntıya

0|0
    0|0
  • Proteini bol al protein kaslari guclendirir ağrını azaltir hamlamissin zamanla alisir kasların

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok fazlada almaması lazım çok alınca zararlı oluyor.

• 3ay

Senin değil ya yorum attığım kişiye sormuştum :D.

• 3ay

Anladım

• Normal. Vücudun alışık değil. Zamanla tekrar ettikçe vücudun hareketlere uyum sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Öncelikle boyun fıtığın hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya o kadar da değildir

• Hareketi doğru yapman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Esneme zamanla olan bir şey, boynunuz içinde boyun kaslarınızı güçlendirmeye çalışın.

0|0
    0|0
  • acele etme zamanla olur

0|0
    0|0
  • bende 2 yildir yapiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...