Tarot falı baktıran var mı? dedikleri gerçekten çıkıyor mu?

geçen gün hayatımda ilk kez geyik olsun diye birisine tarot falı baktırdım. yakın bir zamana kadar olan olayları ve şu anda içinde olduğum durumu birebir söyledi ve sonuçlarının ne olacağını da anlattı. ağzım açık kaldı. konuyla ilgili bilgisi olan var mı? dedikleri çıkar mı?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• her falda aynı ya da benzer şeyler söylenir pek inanma insanız hepimizin içinde bulunduğu durum benzer zaten. devletten haber gelir biriyle dargınsındır barışırsın o da seni sever ama zaman vardır biraz borçlarından kurtulacaksındır şu aydan sonra ferahlıcaksındır çark sana dönecektir tatile gideceksindir sevdiğinin isminin içinde a ya da e vardı. çok kullanılan isimlerden biri atılır sonra sen atılırsın höö dayımdı falan diye ama yok inanma falan filan işte hep aynı şeyler

0|1
    0|0
    • ben de hiç inanmıyordum ama öyle yuvarlak şeyler söylemedi. birebir nokta atışı yaptı. benden hiç bir ipucu falan da almadı. iş konusunda aşk konusunda ne varsa olduğu gibi bildi. konuyla hiç alakam olmadığı için tarot nedir, diğer fallara göre daha geçerli bir yanı var mıdır diye bilen biri varsa diye soruyorum.

• 6. hissi kuvvetli olan kişiler bu ad altında elbette ki bakabilir tarot ve kahve onlar için bahanedir yüzüne bakıpta söyleyen kişiden korkarsın veya inanmazsın sonuçta. yoksa hiçbir falın geçerliliği yok bu ad altında hisleri kuvvetli insanların var.

Kızlar Ne Diyor 4

• nette tek kart tarot falı açılımı yapıyorum hep tutuyo valla ruh halimi yansıtıyo

0|1
    0|0
  • Yarın İstanbul'da neler olacağını sor bakalım. Eğer bilirse bende baktırırım... :)

Haber bekliyorum... :)

0|1
    0|0
  • Çıkmıyor saçma gittiğime pişman oldum.

0|1
    0|0
  • attıkları tutsa da inanmam adı üzerine atıyor :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...