Aslan kadını ikizler erkeği uyumu nasıldır?

aslan kadını ve ikizler erkeği arasındaki uyum nasıldır ? ikizler erkeği aslan kadınının hangi davranışlarını sever ?

Güncellemeler:
O bazen sessiz sakin bazen trip atıyo bazen kolay affediyor bazen inatçı. Çok çabuk değişiyor. bazen dromantik oluyo bazen odun oluyor. çoğu zaman ben duygusal ve romantiğim. Onu çözemedim :D bir Aslan olarak neler yapabilirim tüyolar lazım bana ? :) anlatırsanız sevinirim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ya bir aslan kadını daha.. yeter ulan :D

Sitedeki bütün aslanlar azmış mı nedir bugün?

Olmaz o iş söyleyeyim.. :PP

0|0
    0|0
    • niyeki :D bir ay oldu bu arada :D

• Yanlış anlama ama bugün gördüğüm 4. soru aslan kadını ve bilmem ne erkeği şeklinde.. ben de aslan kadınlarından muzdaribim.. yaramı da deşti ondan :P

Mutluluklar sana

• tm ozman teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• valla ben aslan erkeğiyim kadınlarla aram baya iyidir ikizler kadını ile baya anlaşa biliyorum aslında hayatımın kadını balık aslan lara biraz altdan almak gerekiyor

bide yalan söylememek bide aldatmamak ikizler burcu sana uymalı sen ona uyamassın

bence aslan olduğum için söylüyorum

0|0
    0|0
  • ikizler çok değişkendir bir günü diğerini tutmaz.. ama eğlencelidir. hava grubundan en iyi sabitle anlaşırsınız

sabit havanın sorusunu cevaplar mısın sabit ateş? :D http://www kizlarsoruyor. com/ask-iliskileri/q2148239-aslan-kizlari-ne-zaman-vazgecersiniz

0|0
    0|0
  • Bende ikizler erkeğini nasıl buluyorsunuz diye soru soracaktım 24 saat kısıtlaması geldi ondan soramadım madem sende böyle bir soru sordun sen söyle bari. İkizler erkeğini nasıl buluyorsun?

0|0
    0|0
    • :) iyi aslında ama. çok romantik değil. benimle konuşurken falan normal konuşuyor. mesela bn facebooktayken eğer o çevrimiçiyse bilerek görsün diye bazı sözler paylşyorum : mesela : ''bir erkeğin sevdiğine prense demesi kadar tatlı bişey yoktur.'' yazdım bir gün . 5-10 dakika sonra mesaj geldi. prensesim :) diye. yani ben söylemesem düşün müyor . sen de mi öylesin yoksa :? biraz açma bir örnek oldu ama neyse kusura bakma :)

• Öpym mi diyen kız nereliydi peki?

• Olaya bak...

Kızlar Ne Diyor 1

• bende ikizler kadını sevgilim aslan erkeği :) açıkçası onu tanımak biraz güç bir ikizler kendini zaten çok zor tanır :D birşeyi sevmem der sonra bir bakasın ona bayılır o yüzden o konuda kendisi dahi fikir veremez ama önerbileceğim şey inat ettiği zamanlar sert davrandığı zamanlar sende onunla biraz böyle kavga ediyormuş gibi yap belki canı sıkılmıştır o yüzden bile kendi kendine olay çıkarıyordur :D o sıra kavga ederken uğraşmış olur hem sinirlerini boşaltır bende sevgilime öyle yapıyorum çünkü :D birde konuşmak istediğinde gerçekten erteleme :) direk morali bozulur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...