Bayanlar Kolye mi Seversiniz Bileklik mi ?

Kolye mi seversiniz yoksa bileklik mi..Bunun gümüş olanını mı seversiniz yoksa altın olanını mı..İkisi falan demeyin sadece ikisindende bir tane seçin...(Kız arkadaşımın doğum günü için hediye alıcağım da)

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• altın bir kolye al. ama ince ve zarif dursun

1|1
    0|0
    • bi kolye seven benmiyim ya:D

• Haklısınız...Ama kuyumcularda bakıyor, biliyorlar almaya mecbur olduğumu...Fiyatı yükseltiyorlar :)

İnternettede sipariş etsem ya geç gelir ya da beklediğim gibi bir şey olmaz :)

• anladım ozman alıcı değilde sadece bakıyormus havasıyle bir kaç yere bak :)

Kızlar Ne Diyor 10

• bileklikler çok daha hoş... altına gümüşe gerek yok kaliteli olsun cildimizi yeşile maviye boyamasın yeter :)

0|1
    0|0
  • maddi durumuna gore guel sık olduktan sonra farketmez ama sevgilimin paraya kiyip cok sık ve anlamlı altin kolye almasini isterdim bu sana en fazla 200- 250 tl ye patlar belki daha az

1|1
    0|0
    • Kız ile daha yeni başlıyoruz :) O kadar param yok benim :)

• o zamam baslangic icin gumus zarif bir kolye al seni onunla hatirlayabilecegi bak ben erzurumlu oldugum icin sevgilim bana kucuk kar taneli bir kolye almisti cok anlamliyldi benim icin

• Kesinlikle Gümüs bileklige veya kolyeye bagli. Seven ikisini Sever kiz ya altini Serverse ne olcak :-)

0|1
    0|0
  • altın gümüş farketmez düşünmen yeterli sana onu hatırlatan birşey almalısın sevdiği bir sembol ya da hayvan vardır elbet

0|1
    0|0
  • Bileklik gümüz altın farketmez

0|1
    0|0
  • Bileklik severim

0|1
    0|0
  • Altin bileklik.. ince olanindan :)

0|1
    0|0
  • Bileklik,gumus olandan

0|1
    0|0
  • Gumus bileklikkk . Cok deger veririm onlaraa :-)

0|1
    0|0
  • Gümüş bileklik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• elimde gümüş kolye ve napsam bileklik severlermiş cevaplara baktım da

0|1
    0|0
    • Bende altın bir kolye vardı Bir kıza verdim...Aynı bundan, kız çok sevmişti...:)

link

• benim kolyeyi verecek kız arkadaşım yok ama :(

• Olur inş kardeşim...

• Ne alırsan al akıl alma yeter.

Hediye alıyorsan kimseye sorma içinden geçeni al

1|1
    0|0
Yükleniyor...