Evde vücut geliştirme?

Beyler veya bayanlar öncelik beyler ama neyse şimdi benim sorum evde vücut gelistirebilirmiyim? Öyle six pack ve devasa kaslar istemiyorum en azindan azcik kollarim gelissin vucudum gelissin kendimi evde nasil gelistirebilirim atiyorum eve dambil al kaldır kac dakika kac kere olsun veya mekik çek gibi önerilerinizi bekliyorum

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• günde 150 mekik çek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş istediğin çok basit. Ben bu işi spor salonunda yaptım ve 3 ayda çok büyük bir gelişme kaydettim. fakat vücudum buna müsaitti çünkü evde de çalşıyordum öncesinde. Öncelikle bu işin en büyük püf noktası azim ve disiplinli çalışmak. bir program ayarla kendine sonra bu programa günü gününe uy. Gelişmeyi hemen farkedeceksin.

0|1
    0|0
  • 3 set çekiç biceps 10-12 tekrar
    3 set ön kol 10-12 tekrar
    3 set military press omuz (10 tekrar)
    4 set şınav 10-15-20 ( günden güne arttır tekrar sayısını)
    3 set yanana kadar mekik.

0|1
    0|0
  • Sınav veya mekik çekme, dambıl da kaldırma. Kum torbası alıp onu döv bütün gün. Hem ciğerlerin açılır hem de sarkmayacak kaslar elde edersin.

0|1
    0|0
    • 3ay

yararmi işe?

• 3ay

Valla ben beş yıldır falan sporla ilgili herhangi bir şey yapmadım ama hala göze hoş görünebilen bir fiziğim var. :D

• 3ay

Gerçi ben yaptığımda çocuktum mk, vücut öyle şekillenmiştir ama sende de güzel etkiler bırakır mutlaka.

• Uygulamaları var, indir telefonuna

0|1
    0|0
  • Ağırsağlam. com Bu sitede aradığın herşey var...

0|1
    0|0
  • Halter de lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...