100 kere sorulmuş olabilir :P beni ilgilendirmez ben tekrar soruyorum!

kova burcu erkeği nasıldır sizce bütün tecrübelerinizi yazın. aklınıza ne gliyorsa yazın. ama sallamayın :P yaz gardaş :P

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• soğuklar sewgilerini bellı etmıyolar cok nadir bellı edıolar ...kasıyolar kendılerını...sıkıya gelemıyolar ama zor kullanıncada hoşlarına gidiyo...dengesizler bı anda sewiyoken patt dıe bırakabilirler ,nerde ne yapacakları hiç bellı olmaz senı çok yorarlar yıpratırlar...üzgünüm ama olumlu bişey söyleyemıycem yaa:)

0|0
    0|0
    • kendimle gururduydum :P bende kovayım. kendine bağlayamadığında kocaya kaçıyormuş heralde. aman karıya :)

• gizemlı görunumlerı ilk basta cekıcı gelıo ama bı sure sonra sıkıyo ınsanı:)

• yapma volkan yapmayın çocuklar :P tamam anladım :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimseye burcunu sormuyorum genelde.. Bilmem.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez ben tekrar soruyorum demene bittim :)))

1|0
    0|0
  • Kimsenin ne burç olduğunu sormadım; hangi ay doğumlulara denk geliyor?

0|0
    0|0
    • ocak20 subat 20 arası sanırım böyle bişeydi

• çok kırkayak oluyo diyolar.

0|0
    0|0
  • ben böle durumlarda hani soruyu yayımlarken çıkıyo ya benzer sorular, onlara bakmakla yayınlamak arasında kalıp, aman bir daha kim yazacak diye yayınlıyom.. ee benzer sorular kayboluyor sonra üzülüyom

sanada oluyo mu?

0|0
    0|0
  • hep mi muhalefet olur bir insan...

0|0
    0|0
    • yapcak bişey yok deniz ablacık :P

• kova burcunda bir erkek arkadasım olmustu bir zamanlar.. duygusal ve romantik zararsız derecede maco sevdigini kıskanan ve sahiplenen en kötüsü de tutamayacagı sözler veren bir burctur bana göre..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne yüzü ne 500ü

0|0
    0|0
  • Yazık..

0|0
    0|0
  • Kova erkeği, başına buyruktur. Özgürlükçüdür

0|0
    0|0