Erkekler kadınlara futbol konusunda neden şans tanımaz?

Çoğunluk bir bayan maç izlediğinde şu sorularla geliyor "sen ofsayt bilir misin? Maçı anlıyor musun da izliyorsun? top kaleciden çıkarsa dışarı nolur?" Neden susup kadının da ona eşlik etmesini ya da yorumda bulunmasını hazmedemez?

0|1
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Of ya efkar yaptirdin.. Ben sevgilime ofsayti bir kere anlattim artik benden iyi anlatiyodu.. Ama simdi gitti 11 gundur yok, yak aga yak..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kendilerini bu konuda en üst seviyede görüp bir kadının futboldan anlamasını ok zor bir olay gibi nitelendirirler. ofsayt bence büyütülcek bir olay değil. bazı erkeklerden daha çok anlıyorum ve oynamışlığım var ayrıca oturur futbol tartışırım arkadaşlarımla genel bir muhabbet bu sadece erkeklere ayrılmamalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben birşey demem ama Beşiktaşlı olmayan bir kadınla maç izlenmez ya

0|1
    1|0
  • Önceden bir kaç bayana sormuştur doğru cevabı almadığı için birdaha hiçkimseye sorma gereksinimi duymuyordur

0|0
    0|0
  • Bunu erkekler yapmıyor. Amcan enişten arkadaşın yapıyor.

0|0
    1|0
    • 2ay

amcam enistem veya arkadaşım erkek degilmi tum erkekleri kastedmedim ayrıca genelleme yaptım

• çünki o kişiler bayanlara futbolun f sini yakıştıramıyor yaani futbolu bir erkek sporu olarak görüyorlar..

0|0
    0|0
  • Sporun cinsiyeti olmaz. Gel gör ki Gemma Bonner diye bir varlık var. Kadın profesyonel bir futbolcu ve çoğu tanınmış futbolcudan daha büyük bir futbol bilgisine sahip

0|0
    0|0
  • Çünkü genelde kızlar bilmiyo 😂 Bilen kız olursa da genelde erkek gibi bir kız oluyo. Hani 5km öteden bakınca futbolu senden iyi bildiğini anlarsın 😂

Ben hiç normal kız gibi bir kızın futboldan anladığını görmedim.

0|0
    0|0
  • Kendi takımının maçıysa adam gergindir sizin saçma sorularınızla uğraşamaz

0|0
    1|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Ben ederim şahsen o "ofsayt" mevzusu çok geride kaldı esprisi artık, kuzenlerim var birkaç fanatik izlerim ya da futbol konuşurum hepsini Fenerli yaptım zaten :D

0|0
    0|0
  • futbolu spor bile saymıyorum. Niye takıyorsunuz bu kadar

0|0
    0|0
  • Genel de anlamıyorsunuz anlatsak
    Bile anlamıyorsunuz o yüzden 😊

0|0
    0|0
  • Yo neden olmasin hatta oynamak bile isterim

0|0
    0|0
  • Tecrübeyle sabit bir konu.. Kadınların %2 sini tenzih ederek söylüyorum..

0|0
    0|0
  • offside nedir lan açıklayın bilene çikolata ısmarlıcam :D

0|0
    0|0
  • yani, genelleme yapmamak lazım yine de. bence beraber aynı gole sevinmek gibisi yoktur. 🙂

0|0
    0|0
  • Kadınların sadece yüzde 10 u futboldan anlıyor 😁

0|0
    0|0
  • bir konudanda eksik kalın nolur yani

0|0
    1|0
  • Bilmem futbolla ilgilenmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Futbol basit oyundur. Hiçbir futbol terimini okuyarak öğrenmedim. Eminim kimse okuyup da öğrenmemiştir. Maçları izleyince anlıyorsun. Ofsayt dahi öyle. Hatta kural kitabındaki tanımı daha bir kafa karıştırıcı. İstenirse daha sade anlatılabilirdi. O yüzden kadınlara şans vermemek gibi bir durum söz konusu değil. Futbol kadınların pek ilgisini çekmez. Çekmediği için de kurallarını bilmez. Biz erkekler de yalnız kadınların ilgisini çektiği konularda bilgisiziz. Futbolla ilgilenen kızlar da var. Eminim onlar gayet iyi anlıyorlardır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• çok iyi futbol biliyorum top sektirme rekorumda 35 hep ön yargı

0|0
    0|0
  • Onu yapan kaba bir hanzodur

0|0
    0|0
  • Anlamadigimizi dusundukleri icin sanirim:)

0|0
    0|0
  • Beden eğitimi öğretmeni olucam ve mükemmel futbol oynuyorum gelsin o aslanlar kapışalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...