Bir erkeğin erkekten çok kız dostunun olması normal bişey mi ben mi abartıyorum

sevgilimi çok seviyordum şu iki aydır cok kavga edyrz tersliyo falan b birde bana acı cektirmeye alıştı anlamıyorum sacma ya sanırım soğudum ondan face girdim şimdi bir kız arkadasının fotoğrafını beğenmiş nefret ettim ondan iki buçuk yıldır sabrettim ama bu son nokta oldu dershanesinden 4yıl önceden arkdsı kız tamam masumane olabilir ama sabrım tastı ilk basta ortaya iki kız dostu cıktı sonra bu 10 kıza cıktı adamın erkekten cok kız arkadası var sinir oluyorum ayrılcam ama alışmışımda ona delircem arada kaldım ne yapıyım ben normal bişi mi arkadasının kızda olması

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Oda bişimi benim facede toplam 190 arkadaşım var kızın sadece erkek toplamı 340 böyle insanlarda var yani :)) benim fukara facemde toplasan 15 kız hepside akraba :)

1|0
    0|0
    • benim tüm erkek arkdslarımı cıkardı hayatımdan ondan da sinir oluyorum benim olamazmış onun olacakmış

• sanırım egosu dediğin gibi peki bu ego altında ask var mıdır

• yokdur tabi insan sevdiğinin üzerinde ego tatmini yaşarmı sonuçda tek parça olmuşsunuz sen neysen oda odur o neyse sende osundur bunun gerisini aramak ahmaklık olur

• normal.sen abartıyosun

1|0
    0|0
    • normal belkide ama cok üzüyo bni ya neymiş mesajdan sıkılıyo onlarla konuşunca bişi degl bnimle mi sıkılıyorsun diyorum seninle iki yıldr konuşuyrz hep falan diyerek üzüyo

• haklısın ama bana of sıkılıyorum yazdımı cinlrim tepeme cıkıyo susa susa delircem bir kavgayıo bir hafta uzatyr falan işte ya offf

• anlaşamıyosunuz demek ki.üstüne gitsen iyice sıkarsın.rahat bırakmayı dene.o zaten eksikliğini hissedip döner sana

• off nası sinir olmuşsun okurken ben gerildim. ne takıyosun bukadar ayrıl gitsin

1|0
    0|0
    • ah bir bilsen içimdeki fırtınaları ne yapcam hiç bilmiyorum ayrılsam seviyorum kalınca tiksiniyrm bilemedim ne olcak

• ayrıl başkasıyla ol

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben boyle bir erkege heralde tahammul edemezdim. Guveniyorsan sorun yok ama guvenmiyorsun da sanirim. Sevgisini sana yeterince hissettirememis ama bir bakimdan iyi gizli sakli yok bide konusmuyorum diyip arkandan is cevirebilirdi. Artik tahammul edemiyorum diyosan noktayi koy. Yok ben onu seviyorum guveniyorum diyosan da devam et

1|0
    0|0
    • bn ilk sene yasaklamıştım kavga ederkn ederkn ikisini kabul ettrdi derkn 10 oldu birden kız sayısı bnde sasırdım tahammül edemiyorum artık ama ayrılmkta istemiyorum kızlar bni hiç sevmiyo hepsine farklı zamanlarda laf söyledm

• bana face yasak erkek yasak tatlım zaten bastan kaybettim bn ölmüşüm ağlayanım yok

• Sen niye bu cocuga boyun egiyosun ki. Ac faceni o napiyosa aynisini yap. Sahsen benim sozumu dnlemeyen bir erkegin sozunu ben hic dinlemezdim

• aynı sorun benim basımda da war 2 yıldır cıkıyoruz başka sehırde okuyor we okuduğu bolumde hep kız war ben uzak tutmaya çalıştıkça suçlu bn oluyorum daha cok benım ınadıma yapıyor oyuzden cok ustune warma derım

2|0
    0|0
  • kızlara zaafı var demektir buu

1|0
    0|0
    • bimiyorum sanrm bn onunla cıkmış olmk için çıkmamıştım evlenmek istemştim şimdi korkuyrm bu bni aldatrda

• evlenmeye meğilli olan erkek direk anlaşılır zaten olmuyosa bırak başka erkek mi yok ?

• iki buçuk yıl önce ilk cıktıgımda onu ciddiyeti için kabul etmiştim ve evlnme teklf etmişti bana ailesi ile tanıştırmıştı snradan bozuldu alıştım tatlım bırakamıyorum

• ilişkinizi düzeltmek senin elinde. gereksiz kıskançlıklar yapmamalısın ve onu kendine çekmelisin :)

1|0
    0|0
    • gereksz yapmıyorum eskiden yapardım susuyorum adamnm konuşmaktan sıkılıyo mesaj sevmiyo beyefendi telde konuşmayıda sevmiyor anlamadım amac ne istemiyorsan ayrılalım dedim diye sen bni bırakacaksın falan dedi bugün tavır yaptı bütün gün aşkım bile demiyo sürekli tersliyo bana bir saate buluşalm dedi akşam sekizde gelemem dedim diye bndende düzelmemi b ekleme bundan snra diyo işkence yapıyo resmen

• kiz arkadasi cok olan erkekten zarar gelmez kanimca

1|0
    0|0
    • tam tersi yaa... Saçmalamaa..

• hmm senin durumun farkli olabilir canm ama soylediklerimde samimiyim hic kiz arkadasi olmayan erkek gormemis oluyo cevresinde en ifak bir samimiyet gosteren kiza da sevgilisi oldugu halde yaziliyo fazla mal goz cikarmaz hesabi ama seninki cevresindeki kizlari arkadas olarak gorur ve bunlarla aldatma riski azalir anlatabildimmi tecrubeyle sabit bu :)

• haklı olabilirsin bu konuda hatta bende böyle düşündüm ve izin verdim yyasakladıkca ilgisini çekiyordu ama şimdi artık sabredemiyorum sıkıldım yani

• benimse benimdir baslattırmasın kankasına kardesine iyi değil öyle

1|0
    0|0
    • bnde ilk yıl bu felsefe ile hareket ettim snra baktım ki olacak gibi değil yasakladıkça ilgisini çekiyor bende izin verdim abarttı

• yol ver o zaman

• Tercih yapmasini iste bakalim .

1|0
    0|0
Yükleniyor...