Lütfen detaylı biçimde yardım edin. Gözüme bir perde indi ne yapsam nasıl haraket etsem bilmiyorum??

Yakın bir dostum vardı 6aydır hergün konuşurduk. En zor gününde kimse yoktu ben destek olmuştum. 6 gün önce onun sevgilisyle bir problem ollmuştu (bu arada benim ona karşı olan duygularım değişmiştti.Sevgilisi de kendiside biliyor)Bende artık onla görüşmeme kararı almıştım. 5 gün sonra yani dün mesaj attı dayanamayıp.. Konuşmaya çalıştı falan. O beni çok sever benle konuşmak isterdi hep. Çok kavga ederdik biz ama o dayanamayıp mesaj atardı. .Ama ben dün konuşma sırasında salak gibi "ya tek benimle olursun ya da unutlur gidersin bu yürekten. Ortası yok bunun. Ha var ha yok değil ya var olursun ya da yok" yazdım o da "Hayatından yok oluyorum artık tam da istediğin gibi / beni unutma çünkü ben seni unutmayacağım / ben sana hiç o gözle bakmamıştım keşke baana itiraf ettiğin zaman gitseydim/ ben sana umut vrmedim" giibi laflar geçti. . Dengesiz konuşmalar bunlar.. Bende sabah mesaj attım burdan gittiğim için hakkını helal etmesini istedim "gitmeden önce konuşuruz ikimiz. Böyle şeyleri o zaman konuşuruz" dedi. Konuştuk biraz "hayatından çıkarmak istiyosun" falan dedim "snn bana olan hislerin farklı" dedi. "-ydı" dedim. Gitti sonra o da.. Ben onun için çok fedakarlık ettim o da biliyor. Farkında. Sabah ezanında bile ağlıyordum yalvara yakara dua ettim ben.. Şimdi bu benim değerimi elbet anlar mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş hani gönül bu seni sevmez zorunda değilki belki dünyalar güzeli olabilirsin ama onun içindeki ateşi körükleyemedikden sonra ne işe yararki ...

1|0
    0|0
    • Evet ama dostluk var ortada ve beni 2. plana attı. Seni bırakmıyccam diye sözler verip itiraf edeli 2 ay olduktan sonra beni yarı yolda bırakması? Üstelik o kızla daha yeni. Onla da sonsuza dek sürmiycek. Bana ihtiyacı olcak yine. Ve işte o zaman olmadan elini çabuk tutsun istedim ben.

• Yok önemli değil haklısın..

Şimdi yardım gelmesinden çok çukurdan çıkmaya, çıkabilmeye odaklanmalıyım.

• Yardım beklemek zaten acizlik olur o çukurdan çıkmayı hedefle zaten ağlayarak gülerek düşerek kalkarak çıkacaksındır hayatında yeni birileri olabilir veya olamaz bu sana kalmış ama arkadaş eş dost aile çevren destek olabilir ama sen onlara yinede çok umutlanma..

Erkekler Ne Diyor 3

• dün aldığın cevaplar tatmin etmeyince yenidenmi sorasın geldi :)

1|0
    0|0
  • anlamaz sende yat uyu sabaha kadar degmez başkası için

1|0
    0|0
  • Değerini anlayadabilir anlamayadabilir belli olmaz ki. Ama sen unutmaya çalış bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...