2003 2004 sezonu devreyi 14 puan geride kapatip. Sezon sonu şampiyon olan bir Fenerbahçe. FB bitti demeden bitmez. Net?

2003 2004 sezonu devreyi 14 puan geride kapatip. Sezon sonu şampiyon olan bir Fenerbahçe. FB bitti demeden bitmez. Net?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu senedemi şampiyon olur FB demeye getiriyorsun? Daha çok erken tabiki oşadabilir.

0|0
    0|0
  • seninde 10 senede 2 şampiyonluğun var beşiktaşında neyin tribindesin sen birader 3-4 şampiyonluk fazlan var diye kendini barca falanmı sanıyon

0|1
    0|0
    • 2ay

Barca sanan yokda besiktasta degiliz :D

• 2ay

gs gibi avrupadan kupa getirdinde haberimizmi yok o 2003 2004 ruhu dediğin seneler sen kısa donla geziyodun o maçları sahiden takım ruhuylamı aldığınızı sanıyon ruh değil fener lobisinin gücü sonucu getirdi ayrıca 14 puan değildi 11 puandı bir maçınız tekrarlanmıştı 8 puanla bitmişti ilk devre samsun beşiktaş maçını izle 5 kırmızı kartlı film orda kopmaya başlamıştı zaten aziz gittiği gün fenerinde işi biticek 2000li yıllara kadar iyi incele derbileri size en çok tıklatan bjktır bunuda bil.

• O zamanlar Beşiktaş'ın basında demir Ören vardı artık öyle şeyler olmaz biz oynarız siz izlersiniz kanka bu sene o sene bundan sonra o sene Beşiktaş ✌️

0|1
    0|0
    • 2ay

Aga galatasarayliyi anliyorumda sizi anlayamiyorum ben. 10 senede bir kez sampiyon olup 15 sene konusmayin.

• 2ay

Ya birakin bu isleri yok aziz olmasa yok tff olmasa yok o olmasa yok bu olmasa. Ben bunlari bilmem kardes azizi ben sevmiyorum cok sikimdeydi aziz kodumun diktatoru. Ben kulup bazinda yorum yapiyorum galatasaraya saygim sonsuz ama besiktas rakibimiz degil.

• 2ay

Yorumda rakibimiz degilsin diyorum kotu futbol oynuyosunuz kotu takimsiniz biz sizden iyi takimiz demiyorum. Ben 32 33 34 haftalara kadar fenerbahcenin yarisin icinde olucagani dusunuyorum

• He he

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama arkadaş takımda ruh yok.

0|0
    0|0
  • Yav he he oyun olarak fark var o Fenerbahçe hırslı bogucu ve atak oynuyordu ama biliyorsun dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...