Erkekler kısa kızları neden beğenir ki?

Ne buIuyorlar o minicik kızlarda anlamıyorum. Özellikle uzun erkekler daha çok ilgileniyor onlarla ne yapacaksınız yanınızda el kadar kızı yanlışlıkla çarpsan uçar gider sinek gibi.

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılı bireyler olarak, kendimizde olmayan şeye hasta olmamız normaldir.

Kısa olacak, minyon olacak işte. Yatakta tutacaksın narin belinden, evireceksin-çevireceksin, böyle hoppidi hoppidi zıpl.. öhm neyse, kendimiz gibi kadını ne yapalım yani?

5|0
    1|1
    • Uzun boylu biriylede gayet yapabilirsin bunları 185-190 adam için zor olmasa gerek.

• Anlatamiyorsunki kuş diyorsun bana :) bencede kuş onlar kadın falan degil :)

• Hasbinallah...

Kuş hani sevimlidir böyle, ayyy canım falan dersin..

Ama ata ''ayyy canım ne şirin'' demezsin, niye?

Büyüktür uzundur geniştir çünkü.

Minyon kadını da bu yüzden kuşa benzetebilirsin..

İşte erkek beyni bunu böyle düşünüyor. Ana tema aynı, sadece özneler farklı..

Erkekler Ne Diyor 17

• 1.70' im. Benden uzun kız sevdim, kötü kız çıktı. Boy benim için o kadar önemli değil. Ama onların neden daha kısa boylu kızlara yöneldiğini soruyorsan cevap vereyim: Bacakları daha kalın ve seksidir.

2|0
    0|0
    • Kalın bacak daha mı güzeldir?

• Uzun bacak iskelet bacağına benzer, erkeklerde çok dokunma isteği uyandırmaz. Balık etli kızlar daha seksidir. Orta boydan biraz kısa ve çok hafif toplu kızlar...

• Çok sevimli, şeker oluyorlar.

3|1
    0|0
  • daha tatlı oluyolar onun için seviyorum ben

3|1
    1|0
  • sen 180-185 cm varsın heralde bunları yazdıgına göre :D erkekelr arasında bir deyim vardır kadının ele avuca geleni makbuldur diye belki bunu benimsemiş olabilir o erkekelr ki uzun boylu kız bencede daha iyidir yanında sırıtmaz en azından ama gönül işte :D

0|0
    0|0
  • Aradaki boy farkını kapatacak özellikleri vardır :)

0|0
    0|0
  • Topuklu giydiğinde benim boyuma gelen kız benim için tam idealdir, kısa kızı yanıma yakıştırmam. :D

0|0
    0|0
  • masumiyet ya da güçsüzlük. :) olabilir. aradığı şey

1|0
    0|1
    • Boyu kısa olan masum mu oluyormuş peeh :D Napicaksiniz kizla güreş mi tutuyorsunuz? Ezik erkek yapar bence bunu ama çevremde 190 lık yakışıklı adamı 150 lik kızla görüncede dumur oluyorum yaniii.

• haklısın zevkler tartışılmaz kimisi kısa boylu kimisi uzun zayıf ya da kilolu kişilerden hoşlanır ilgi duyar.

tabiki boy oranı eşit olunca yakışır :D:D

• hahahaha :D erkekler kendilerinden küçük kızları seçmelerinin nedeni boy olarak kendilerini geçmemesini isterler çnku kendince bir üstünlük kurmak isterler bir 2. si ise küçük kızlar cinsel açıdan erkeklerin gözüne daha çekici gelir

1|0
    0|1
  • kim beğeniyomuş kısa kızları?

0|0
    0|0
  • Uzun bacak takıntımız var diyoruz kısa hatun diyorlar hala

1|0
    0|0
    • Diyorsunuzda sokskta uzunlarin yanında hep bücürükler var.

• Vardır bir sıkıntıları

• Kız benden uzun ise baya uzun demektir.. Geçen metroda gördüm bodyguard gibi.. Tercih meselesi büyük konuşmamak lazım..

0|0
    0|2
  • onlar daha mı tatlı gözüküyo gözümüze ondan :D

0|1
    0|0
  • uzunu da seven var kısayı da

0|0
    0|0
  • yoo ben kısa kızladan hoşlanmıyorum

kız dediğin benim yanıma yakışacak

0|0
    0|0
  • minicik kızı napıyım ya eve alıyım 2-3 tane askılık olsun. kız dediğin kazulet gibi olacak böyle

0|0
    2|0
  • boyum 1.92 kız arkadaşım 1.57 gayet mutluyuz

3|0
    0|0
    • Tam Gerard Pique le Shakira gibi. :) Pique'de 1.92, Shakira 1.57 :)

• Beğendiklerini kim söyledi ?

0|0
    0|0
    • Beğenmese niye sevgili olsun? Niye evlensin?

• Çünkü uzun boylu kız kıtlığı ve toplumsal baskı. Evlenirsem etrafımdakiler ne der düşüncesi (tabii önce velenebileceği uzun boylu bir kız bulacak o da ayrı) Yoksa her şeyden bağımsız olarak bir erkeğişn önüne bir tane uzun kız bir tane de kısa kız getir (diğer fiziksel özelliklerini aynı kabul ediyorum) çok eminimm ki uzun boylu kızı seçme ihtimali çok daha yüksektir.

Kızlar Ne Diyor 13

• uzun boylu kızların kısa boylu kızları kıskanması

siz bakmayın sürekli kısa boylu kızlarla sözüm ona dalga geçen başlık açıp, entry girdiklerine, içten içe kendilerini yiyip bitiren durumdur.

bu kıskançlığın en önemli sebebi uzun boylu kızlarda %99 oranında sıkça görülen vücut proporsiyon dengesizliklerinin kısa boylu kızlarda görülmemesi. gözlemlerime göre 165 cm önemli bir sınır, bu boyun üzerindeki kızlar da vücut saçmalamaya başlıyor. boyu 180 olup 150si bacak olan mı derseniz, 12 yaşındaki kız çocuğu gibi göğüssüz olan mı dersiniz, 43 numara ayakkabı giyen mi dersiniz. son olarak kısa boylu kızlar sizin 35 numara şirin ayaklarınıza, biçimli vücudunuza kurban olacak ben dahil bir sürü erkek var, siz uzun boylu kızlara aldırmayın, gülüp geçin.

link

4|1
    0|0
  • Bence minyon kızlar daha çıtır duruyor

2|1
    0|0
  • Bende erkek olsam minik kızları severdim. O yüzden şansım tutumuyor la sfgfsdfgh

1|0
    0|0
  • ivit seviliyoruz var mı bir diyeceğin ? :P

1|1
    0|0
  • Minicik derken kaç cm den bahsediyorsun? Napalim hepimiz selvi boylu dogmadik.

4|0
    0|1
  • Sevin bizi

0|1
    0|0
  • Ben çok karşılaşmadım minicik kız seven erkekle.

0|1
    0|0
  • Sanırım boyu uzunların bazıları kendini manken sandıkları için bir ego yüksekliği oluyor ve bu da erkeklerin hoşuna gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Aynen ya napsınlar kısa kızları bizim gibi kazuletler varken1?! sdfjfdjfdj

1|0
    0|0
  • Kontrol etmesi kolay görünüyor her bakımdan, bir tane vur kafasına sana köle olurlar.

0|0
    1|0
  • herkesin farklıdır bence kimi wrongdoer gibi şirin bulur kimi çekici kimide sexi ://

1|0
    0|1
  • hiç anlam veremem .s.s.s.s.ssss

0|0
    0|0
  • tercih meselesi bende goruyorum bazilari erkegin beline geliyo ama cok guzel minyon tipli kizlar bazilarida iri nerdeyse erkektende uzun gorunuyolar ama tabi minyon citipiti kizlar daha hos uzun boylularinda fit olanlari guzel olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...