Spora başlayacağım ama vaktim yok?

Arkadaşlar, boyum kilom yerinde ama vücudum çok zayıf. Okullar açılacak yakında bir spor salonuna gidecek vaktim yok. Ayrıca bulunduğum semtte nerede var bilmiyorum. Evde kendi halimde çalışmayo düşünüyorum. Şimdilik basit dambıllarla plates topu yeterli olur mu? Bunlar en çok hangi kasları çalıştırır?

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Dambılla bütün kas gruplarını çalıştırabilitsin internetten dumbell hareketlerininaraştır sonra kendine bir program oluştur bir salona gidip

0|0
    0|0
    • 3ay

Salon pek bilmiyorum. Bir de babam dalona pek sıcak bakmayabilir.

• 3ay

Sen çalışmassın 1 ay sonra evde bırakırsın evde çalışmak irade işidir 😂 bugün çok yorgunum yapmayım ya da arkadaşlar çağırdı es geçim dedin an o spor birmiştir

• 3ay

Tahminimce 4 5 aylık bir çalışma yeterli olur. Sonrası hobby gibi ara ara.

• Bu bendede olmuştu zamanında başlayacağım başlayacağım 2 sene öyle sürdü sonra durdum dedim ki napıyorsum lan ben? ve o gün bir gittim ve bir daha bırakamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Spor salonuna mı?

• 3ay

Artık ilk baharda alacağım.

• 3ay

umarim dilediğin gibi olur dediklerimi unutma:)

Kızlar Ne Diyor 1

• İradelei çalışırsan ve hareketleri doğru yaparsan hep olur zaten bayansın öyle çok ağarlığa gerek yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok ham vücudum. İradeli çalışmaktan kastın? Ben dediğim gibi fazla vaktim yok. Yarım saat falan. Yeterli olur mu

• 3ay

Sqğol. Çok yardımcı oldun. İnternetten bana uygun bir program seçip başlayacağım. Hem hayatım da düzene girecektir böylelikle.

• 3ay

Evet :)) rica edderim

Yükleniyor...