Zor kadın kolay kadın...buraya beylerr

erkekler neden bu kawramlara bu kadar cok takılıyosunuz anlamadgınız bişey var eğer bı kadın sızi istiyorsa zor kadın olmaz kartlarını açık oynar net olur ...ama bir erkeği istemıosam ben benim için ölse geberse kırmızı halılar serse ayagıma yınede olmaz onun içinde zor kadın olurum...yanı kawramlar duygulara göre aslında

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• bana kalırsa kolay kadın teklif alır almaz kabul eden kadın değil. kolay kadının asıl tanımlaması şu olmalı zannımca: karşısındaki erkek uğruna kişiliğinden hemen vazgeçen. erkeği kaybetmemek uğruna kendi isteklerini, arzularını, planlarını göz ardı eden kadın.

1|0
    0|0
    • tam üstüne bastın aynen öyle...zaten bunları yapsan bıle yaranamazsın önemlı olan kendı kişiliğinden prensibinden vazgecmemek

Erkekler Ne Diyor 13

• Takmıyoruz, en azından hepimiz. Seçici olunuz sizde lütfen biraz :D

1|0
    0|0
  • nıckmıck hacım oncelıkle erkeklerın anlatmak ıstedıgı kolay-zor kadın ayrımını yanlıs algılamıssın..yas aralıgından dolayı bunu tecrubelerın ve gozlemlerınle bırlıkte ogrenmıs olman gerekırdı..erkeklerın soyledıgı o ıkı kavram, ılıskı esnasındakı yasanmıslıklar uzerıne kullanılan bır tabırdır.. cogu erkek partnerını ılıskısı esnasında dener ve bunun ıcın kucuk oyunlar oynar..bu oyunlarda cogu zaman cınsellık uzerınden yapılır ve bunun sonuclarına gore karar verılır..senın demıs oldugun kolay zor kız kavramı ılıskı oncesı evre ıcın gecerlı degıldır..ancak sureklı red edıp durursun bu da onun gozunde senın konumunu buyutur ve senı mukemmel ınsan olarak kazır beynıne ve bır sure sonra vazgecer..bence su fılm dogru bır baslık uzerıne kurulmus:'ERKEKLER NE SÖYLER KADINLAR NE ANLAR'...

0|0
    0|0
    • yasanmışlıklarımdan öğrendiğim birşeyı paylaştım zaten bende sizlerle:) hayır mesela hemen ewet dersın weya kısa bı tanışma ewresı olur oyle ewet dersınya işte yok buda cok kolay yaa hemen kabul ettı hıc ugrastrmadı tarzında bı bakış açısıyla yaklaşırlar ve kolay olarak nıtelerler bunu...diğer turlu ilşki içindekı oyunlardan bahsetmıyorum yani:)

• noktasına virgülüne katılıyorum:) oyunlar olmamalı işte bnde ondan sıkılıyorum kımı kandırıyosun dimi yani kendın ol kasmadan rahat rahat oh mis geriside gelir zaten...aynen kaçma kovalama işleri bana cok sıkıcı gelıyo artık

• hacım 26 27 yasının ustundekı bırcok erkek buna gore hareket eder..

• :D bu senin için geçerli bence..

0|0
    0|0
  • senin için öyle olabilir bazı kadınlarda bir ilişki başlamadan önce biraz süründüreyim modu var bende hiç hazzetmem. bu tarz kadınları elde etmenin tek yolu biraz üstüne gittikten sonra baktın hala naza çekiyor ne halin varsa gör diyip masadan kalkacaksın arkanı dönüp gideceksin ya arkandan gelir ya da iki gün sonra arar mesaj atar herzaman işe yarar...

0|0
    0|0
    • off işte bu oyunlar çok sıkıcı yaa biraz surundureyım ne demek neysen o ol ya rol yapmaya ne gerek var.ben duygularımı istediğim gibi yasayamadıktan role girdikten sonra yemişim öyle aşkı

• çok saçma ya niye öyle asıl ondan sonra action başlamıyomu ben öyle biliyorum :)

• ewet bnde yılardır aynı seyı soruyorum yaa asıl şimdi baslıo en guzel anlar maceralar paylaşımlar:) ne dio ewet dedik die bu ilgisizlik demı yanı kendılerı kaybedıo aman neyse ne yaa:)))cenem dustu

• evet ama şöle diyim mesela üniye yeni gelidin başka bir şehir yeni bir ortam okuldan bir çocuktan hooşlandın baktın bakıştınız falan gittini çocuğun yanına tanıştınız sohbet muhabbet derken oldunuz. çocuğun kafasındaki sorular acaba bu bütün erkeklere mi böle yapıyo yoksa sade bana mı yaptı.. ya da benden iyisini bulamadığı içi mi bana geldi ya da benden yakışıklısını bulursa anısını ona yapıp beni bırakırmı kafasında deli sorular

0|0
    0|0
    • ooo bu kadar derine alarsan cıkamazsınkı işin içinden...zamanla anlaşılır boyle seyler bunun sadece sanamı ozel yoksa hekesemı karsı boyle oldugu...:)

• sana bişe diyim mi böyle kızların çoğu daha iyisini bulunca seni bırakır. ama hepsi demiyorum masum olanları a vardır.

• peki sevdigi halde zor kadını oynayanlar var onlar icin yorumun nedir sevgili nickmick

0|0
    0|0
    • alttakı yorumlarda epeyce yazzdım dusuncelerımı..oyle ınsanlardanda nefret ediyorum oynamak yol yapmak bana göre değil sewiosam hıssettırırım olay bu

• :)) bnde istedgm tarzda insanlarlA karsilasamiorum :) bu hayatin bize en byyuk kazigidr zatten

• Kendini ''zor kadın'' diye lanse eden kadınları bağlayıp, parmakta oynatmak aslında çok kolaydır.

Fakat, bu fiiliyat çok sıkıcıdır.

0|0
    1|0
  • Bizim için de öyle.

0|0
    0|0
  • çok öyle değil bazı kadınlarda ısrar çok işe yarıyor sen kendi açından bakmışsın olaya

0|0
    0|0
  • herkes senin gibi harbi değil. bide olay sadece başlangıç aşamasında değil ki, başladın diyelim sonradan da kendini ağırdan satabilir.

0|0
    0|0
    • yani benim burda isyan ettiğim durum önyargı cinsellıktede öyle bir kız hiçbişey yasamamıtır bugue kadar ama ewet dediği adamla belkıde 2.haftada bişeyler yasar ama erkeği inandıramazsın ilk senınle bişeyler yasadıgına vs vs böyle seyler yai...duruma göre degerlendırmek gerekır

• evet o durumda rahat kız olduğunu düşünebilir. aynı durumu sen yaşasan sen de o erkeğin geçmişini sorgulayabilirsin(eğer senin için önemliyse). seni önceden tanıyıp ne olduğunu bilen birisi değilse bunu düşünebilir.

• zor kadın, zor erkek.. olmuyorsa zorlamayacaksın zaten ama illa zorlayacaklar, yok bitmez bunlar mk.

0|0
    0|0
  • bunun zor kadın veya kolay kadınla bir alakası yok sadece bunun aşkla alakası var...

0|0
    0|0
  • Bunu biliyoruz zaten ama bayanlar daha çok zamanla aşık olabildiklerinden şansımızı deneyelim diyoruz.Çünkü başta hiç sevmediği bir erkeği zamanla tanıyarak sevebileceğini düşünüyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte beni sevmedi istemiyor diyip dönüp gitmek zor olduğundan, çoğu kez zor kız diyorlar. Bilmiyorlar ki kendileri birşey ifade etmiyor.

0|0
    0|0
    • demek ıstediğim aynen buydu...istemıyoruz zor oluoruz hepsı bu

Yükleniyor...