Süper lige yükselen takımlar..

1- Kayseri Erciyes (Abdullah Gül)

2- Çaykur Rize (Recep Tayyip Erdoğan)

3- Konyaspor (Ahmet Davutoğlu)

Ne düşünüyorsunuz?

Pilavlı Süper Lig...

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle Manisa çıkar diyodum.. : /

Söylediğin tesadüf bence..Yani tesadüf olmasını ümit ediyorum ..

O değilde Konyaspor'a çok sevindim .. Bknz : Teknik Direkktörü : Ugur Tütüneker .. link

0|1
    0|1
    • kalp kalbe karşıymış :)

hoş gelmiş Uğur hoca.

• :D Galatasaraylıysan , pes oynamayı biliyosan, Almanya da Dortmund , İspanyada Barca destekliyim Neymar-Messi hayranıysan çok iyi anlaşabiliriz.. :)

• Galatasaraylıyım fifa98 den beri sürekli pes ya da fifa oyanayan birisiyim, Almanya da Bayern'i İspanya da Barca'ya eski peslerden gıcık olduğum için RMadrid'i destekliyorum. Neymar, Messi'ye hayran olmamak elde değil. FM hatta CM hakkında bilgin var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 17

• Konya'nın yükselmesine bizim Uğur Tütüneker adına çok sevindim. kendisini severim, bende ayrı bir yeri vardır. Neuchatel maçlarının ve Ali Sami Yen'deki 1-0lık Frankfurt maçında attığı golün yeri ayrıdır.

hoş gelmiş.

1|0
    0|0
    • Aynen Renktaşım .. :) Umarım hoca değişikliği yapmazlar da önümüzde ki sezon izleriz Uğur Hocayı ..

• İzmirli birine göre hem Buca'nın hemde Manisa'nın kaybetmesi hem de aynı takıma çok acı, ama işe bu açıdan bakınca azcık teselli oldum çünkü Manisa = Bülent Arınç

şimdi içime kurt düştü aceba Sn.Arınç ağlamışmıdır Manis'nın kaybetmesine.

0|1
    0|0
    • Madem mesele siyasetle bitiyor, şu CHP hakkını garibim İzmir'den yana kullansın,

• Erciyessporun oynadığı futbolu görmeden Abdullah gül sayesinde çıktı yorumunu yapanlarda ayrı bir embesil .

0|1
    0|1
    • Öyle bir yorum yapan da yok.

Ama süper ligde ki takımlar.

Kayseri

Kasımpaşa

Antep

Sivas

Elazığ

Karabük

• pilavlı süper lig güzemiş

0|0
    0|0
  • O bu değilde bizim İnegölsporumuz çıkamadı be o kötü oldu benim için :(((

0|0
    0|0
  • yok ebesinin şeyi bu toplum yemin ediyorum paronoyak iiipeki ligden bu takımlardan biri seneye düşerse ki bnce kesin biri düşcek.. ne olcak tayyip telefon açıp düşürmiycek mi veya rize yakınlarda süperligdeydi o zman niye düştü...tayyip unutmuş mu şike yapmayı tam bazı şeylerin gerçeklik payı varda bu kadarda yapmayın a.q :))

0|0
    0|0
  • Manisa-Bülent Arınç

İstanbul-Kadir Topbaş (Düştü)

Bunlar nasıl olacak

0|0
    0|0
    • Bülent Arınç'la Ahmet Davutoğlu çekişti.

İstanbul için de Kadir Topbaş diyeceksen yandık.

Gerçi düşenlerden diğer ikisi Ordu, Mersin.

• Kayseri:Yıllardır düşüp çıkıyor

Kasımpaşa:Yıllardır düşüp çıkıyor

Antep:23 yıldır düşmedi

Sivas:7-8 Yıldır süper ligde

Elazığ:10 yıldan fazladır düşüp çıkıyor

Karabük:30 Yıldır düşüp çıkıyor

Şaibe varmıdır olabilir ama bu sene olmuş veya sadece bunlar yapmış gibi tavır takınmam komik herkes birilerini kollar normaldir

• tamamen şans

0|0
    0|0
  • pilavlı süper liggggg

0|0
    0|0
  • bende akpli değilim ama kanımca işin bokunu çıkardın

0|0
    0|0
  • Arkadaş nasıl bu kadar muhalefet olabiliyorsunuz şaşırıyorum. Şimdi seviniyorum. Recep Tayyip Erdoğan olmasa Türk milleti 500 yıl kadar daha uyurdu. Gerçi o gidince tekrar uyumaya başlarsınız.

0|1
    0|2
  • Saçmalamıssın gerçektenndee...

0|0
    0|0
  • lan ne alakası var böyle konusupta adamların emeklerini kirletme

0|0
    0|0
  • aynen senin düşündüğünü düşünüyorum. kasımpaşa bugünlere nasıl geldi, onu da sormak lazım.

0|0
    0|0
  • çok saçma hak eden çıkar ve tutunur bu yılı bariz örneği akhisar belediyedir

0|0
    0|0
  • saçmalık idris naim şahinde görevden alındığı için mi düştü Orduspor kardeşim :))

0|0
    0|0
  • bütün yaptıkları doğru bir bu yanlış. o adamlardan herşey beklenir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...