Başkalarının sizin fiziksel görünüşünüz (tarzınız giyiminiz) hakkında söylediklerini ne kadar önemsersiniz

bugün saçlarımı kestirdim :D kahkül bıraktırdım birazda kısalttım arkadaşım ve kuaför dışında kimse beğenmedi :S özellikle de babam tabi haliyle benimde moralim bozuldu :(

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• hiç takmam, kendi çizgimi çevre baskısından dolayı bozacak değilim:D ha şu var, babam herkesin içinde şort giymemi uygun bulmuyor onun yanında giymiyorum, ama saygıdan:D

1|0
    0|0
    • yani bende dikkat ederim hareketlerime çok aykırıda bir tarzım yok zaten ama kestirdim bikere şıp diyede uzamıyor saç

• :D ilk bakışta alışamadığı için beğenmemiş olabilir, bir kaç günde alışırlar:D

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer bir modacı, stilist veya imaj danışmanı değilse hiç önemsemem...

1|0
    0|0
  • toplumun anlayışının çok dışına çıkamıyorsun ama en azından bir etkisi oluyor diğerlerinin düşüncelerinin

bir de o kadar süsleniyorsun güzel giyiniyorsun amaç ne ? kendini beğendirmek değil mi ?

1|0
    0|0
  • Senin beğenmen yeterli.

1|0
    0|0
  • Hiç hemde kocam bir hiç...

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir.

1|0
    0|0
  • şeyimde bile olmaz , kimse fiziksel görünüşm hakkında eleştiri yapamaz kıyafetlerimle hiç yapamaz karakterimle yapar oda kıskançlığından

1|0
    0|0
  • Bu kadar: link

2|0
    0|0
  • skimde olmaz

1|0
    0|0
  • Onları bilmiyorum ama kısa saçlı kız hayallerımı süsleyen bır prenses benım için :))

1|0
    0|0
  • baya bir önemserim aslında

1|0
    0|0
  • tabikide hiçbir şekilde kimin ne soyledıği katiyen benim için onemlı değildir

1|0
    0|0
    • keşke bende senin gibi olsam

• önemsememeyi yavas yavas kendinde yer etmelisin ya da senin her halini güzel oldugunu söyleyen kişilerle konuş mutlu olacağına eminim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• fotoğraf koyarsan yakışıp yakışmadığını söyleyebiliriz :) kendin yakıştırdıysan takma bence kimseyi, ayrıca saçların yeni kesildiği için fön vs daha tuhaf durabilir ve daha kısa durabilir kahküllerin. saçların biraz yatıştıktan sonra çok daha iyi duracağını düşünüyorum ben

1|0
    0|1
  • öncelikle nasıl kestirdiğine bağlı

1|0
    0|0
  • Mmm bir düşündüm de hiç .

1|1
    0|0
  • sen beğendiysen gerisini s.et.

1|0
    0|0
    • haklısın:D ama etkileniyor insan işte naparsın

• yok valla ben de ilk saçımı kestirdiğimde beğenmedi çevremdekiler dalga geçenler oldu ama hiç kıcımda bile olmadı. çok seviyorum saçımı.

• Senin beğenip beğenmemen önemli :)

0|0
    0|0
  • Çokta umursamam yazık annem bile aylardır saçlarını kestir diyo

0|0
    0|0
  • Kendi beğenin kadar insanların düşünceleride önemli tabi

1|0
    0|0
  • ben beğeniyorsam gerisi hikaye

1|0
    0|0