Sevdiği adam uğruna kariyerinden hayallerinden vazgeçebilecek kaç kız var acaba burda?

Evet arkadaşlar bugün yeni tanıştığım çocuğun annesinin Fransız olduğunu öğrendim.Kadın Fransa Aix Marseilla üniversitesi Siyaset Bilimi mezunuymuş.Ve Eski Fransa diplomatıymış.İlk görev yeri Beyrut sonra İstanbul'a atanmış. İstanbul'da babası ile tanışıyor (babası Avukat ve ailesinin otelleri var.) Flört dönemi falan sonra evlilik teklifi alıyor ve kabul ediyor yanlız bir sorun var Fransa Dışişleri iç tüzüğü gereği Dışişleri Bakanlığının evleneceği adam için güvenlik soruşturması yürütmesi gerek.Babasının kimlik bilgileri gönderiliyor izin isteniyor ve Bakanlık evlilik izni vermiyor.Kadın eğer evlenirse Dışişleri Bakanlığı ile ilişiği kesilecek.Kadın aşkını daha üstün tutuyor ve basıyor imzayı 4 gün sonra bakanlık ile ilişiği kesiliyor.Okuduğu onca yıl hayalleri hedefleri Diplomat olmak için geçtiği sınavları kariyerini bir anda çöpe atmış bir kadın Şu an Türkiyede yaşıyor ve kendi otellerinden birinin müdürü.Çok etkilendim ya böyle hatta Türkle evlenen çok diplomat varmış.Kaç kadın yapardı-yapabilirdi bunu?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• o kadın geriye döndüğünde de kendini hayatına devam edebilecek maddi güce sahip.her kadınla bir tutamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişiden kişiye fark gösteren mevzular :(

0|0
    0|0
    • Nasıl bir fark ?

• kimisi kılını kıpırdatmaz.

Kimisi dünyayı 2 ye böler seviyorsa.. ve bu kadın erkek arasında da değişmez..

sevdiği kadını umursamayan aman banane be diyen erkek de tanıyorum.

üniversteyi bırakıp evlenebilelim diye askere giden salağı da tanıyorum. :)

• orta çağ da yasayan kaç kız var desen daha iyi olurdu soruyu :=)))

0|0
    0|0
  • güzel ve mutlu yaşamı tercih etmiş bence , tabrik ederim o kadını

0|0
    0|0
    • Valla helal oldun o kadına daha diyecek bişey bulamıyorum yani demekki gerçekten aramı çok sevmiş bu kadar sevildiğini bilmekte güzel bişeydir heralde

• evet tabi ki varrr

0|0
    0|0
  • vazgeçmesin yahu niye vazgeçiyor

0|0
    0|0
  • Hikayeyi okumadim.

Ama ask denilen sey ne ise onun icin kariyerinden kim vaz gecerse salaktir

0|0
    0|0
  • bence koca bir 0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kollarını açsa bana bir el uzatsa sadece soruna BEN diye cevap vericem ama ... :(

0|0
    0|0
  • niye vazgeçiyim ki bir gün tekmelicek ne de olsa ben ideallerim için yaşarım

0|0
    0|0
  • Verdigin ornekte vazgecmesi cok ama cokta birsey kaybettirmemiski kadina. O kadin Turkiye'de yalnizca fransiz kimligiyle ve diliyle en iyi makamlara gelebilir ki.

0|0
    0|0
  • Değerse her şeyden vazgeçerim aşk benim kutsal saydıklarımın arasında ama değdiğine inanmak çok güç çok zor. Her neyse öyle biri asla olmayacak zaten artık bu sorudan çekilebilirim..

0|0
    0|0
  • o işi bırakmış da sanki şimdi tezgahtarlık yapıyor gibi konuşmuşsun.

şimdi de gayet mükemmel durumda bence. daha ne olsun.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum bence yinede çok büyük bir fedakarlık yapmış kadın çoğu kadının yapamayacağını kariyerini hayallerini bırak ailesini memleketini bile arkada bırakmış

• helal olsun diyoruz o zaman yoldaşımıza.

• Bencede helal olsun

• Ben vazgeçmem. Kimsenin ona değeceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayal kariyer ne demek canimdan bile vazgecerim

0|0
    0|0
  • ben onun için zaten hayallerimden vazgeçtim yine olsa yine yapardım :)

0|0
    0|0
  • Hayallerim için sevdiğimden vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • Enayi miyim ben?

0|0
    0|0
Yükleniyor...