Evli kadın neden taciz edildiği sanısına kapılır?

ben şu an taciz altındayım yalnız benim ki biraz farklı..her gün yürüyüşte karşılaştığım bayan kendisini takip ettiğim gibi bir saplantı içinde bir kaç kez bana sapık...fırlatma...eşşoğlueşşek gibi şeyler söyledi ..oralı olmadım...umursamadım...fakat bu işi ; benim onu takip ettiğimi bazı insanlarla paylaşmaya başladı...bir gün çevirip sordum "benden rahatsız oldunuz galiba eğer benden kaynaklı bir şeyse özür dilerim dedim" ..."yok ben bazen dalgın yürüyorum günaydınlaşmıyorum "dedi yine de özür dilerim deyip ayrıldım sonra bazı günler karşılaştık selamlaştık ama bu hala benim sapık olduğum kanısında yanında birisi varken karşılaşırsak hala laf çakıyor anlamadım.Neden böyle davranıyor.Benim böyle bir niyetim yok...Ne yapmalıyım...

Güncellemeler:
kızlar ve de evli bayanlar lütfen yardım edin...
evli bayanlar yorumlarınızı bekliyorum
o kadının sıkça yürüyüş yaptığı bir erkekle dostluğu geliştirdim kendimin zararsız ve iyi niyetli biri olduğumu hissetti bu adam ve iki kez de bayanla birlikte üçümüz yürüdük tanıştık, sohbet ettik sizce bundan sonra ne yapayım yine gözükmeyeyim mi yoksa bir sefer birlikte yürüyeyim mi ben ikizler burcuyum hiç susmadan saatlerce konuşabilirim hiç sıkmadan ne öneriyosunuz ...amacım güvenini kazanmak...
evli bayanlar yorumlarınızı bekliyorum...kızlar ve de evli bayanlar lütfen yardım edin..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadın kendı kafasında kurmuş ve öyle tepkı vermiştir

çevresıne de sizi o şekılde anlatıp durduysa, şımdı yok öyle bişi deyıp lafından dönemıyo olabılır

yanı bı dusunun... yok ben yanlış anlamış da olabılırım demez herkes

yanındakılerde onun anlattıklarına bişiler kattıysa... işte erkekler bööledır yaparlar falan

kadın dedıgı lafın arkasında duruyor yanı

sız onu görunce yolunuzu değiştirin bence.

0|0
    0|0
    • peki jenesa ; ben bunun dertlendiği bir karı-koca çiftle ve bir başka beyle irtibatı kurdum bazı sabahlar onlarla gayet doğal sohbet ederek yürüyorum...bu da ben artık görmüyorum onu ama eminim kulağına benden bahsediyorlar onlarla konuşmadım...ne diyosun onlarla paylaşayım mı yoksa bir şey yokmuş gibi vurdumduymaz sohbete devam mı? ne diyosun...

• evet evli 2 çocuğu var

• bence konuşsanız da mesafenızı koruyun. sonra tutar da sizi rahatsız edecek bir yorum daha yaparsa üzülürsünüz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...