Haberlerden alınmış bir hikaye..siz olsaydınız ne düşünür, yapardınız ?

diyelim ki Anneniz sizi ve kardeşinizi çok seviyor ama Babanız Annenizi sevmiyor ve bu yüzden ayrılmak zorunda kalıyorsunuz.

Siz hepsini seviyorsunuz ama durum bu var sayalım ..

Hangisinden ayrı olduğunuz için üzülürsünüz daha çok ve sizce en çok kim kimi özler ( görüşmeleri yasak diyelim )

>> Kardeşlerde birbirine uzak ..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşlerimin yaşı kucukse ona uzulur Özlem cekmek zordur o yuzden kardes derım ama kardes yoksa anne derım annelerimiz kutsaldır.

0|0
    0|0
  • zor sorular bunlarrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem ile Kalırım.. ki zaten babamla görüşmüyorum ama kardeşim yanımda :) eğer kardeşlerim babamı tercih etselerdi üzülerek ayrılırdım.. uzaktan da olsa izlerdim kardeşlerimi.

0|0
    0|0
    • ayrılmak yerine sana bir fikir sunayım :) babanın anne yeniden aşık olmasını sağla. ( hala seviyordur ) peki kardeşin babacı olsaydı ? :)

• baba anneyi sevmese bile çocuklarsız olamıyorsa evliliği devam ettirsin genellikle bayanlarının yaptığı gibi. ayrılmak zorunda değil. eğer arada gerçekten ciddi bir sorun yoksa.. dediğim gibi hayatında yeni biri olmadan da düşünmez ayrılmayı. aldatmadan aldatmaya değişmez. aldatma aldatmadır.. :) hayal dünyasında yaşamayalım lütfen.

• :) hayaldi biraz ama gercek kısmıda vardı. Eşini seven erkek eşini gördüğünde kendini belli eder zaten fazla söze ne hacet ;) iyi tamam bizene ayrılsınlar , aldatsın ohhh mis :)

• kin üzüntüyü bastırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...