Zayıflama hapı kullananlar yardım etsin

Kullandığınız ya da güvendiğiniz zayıflama hapını yazarmısınız kullanmak istiyorum . Sakın kullanma zararlı diyenler yorum yapmayın

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben zayıflarken şunları kullandım;

GNC Appetrex : adından da anlaşılacağı üzere, bir iştah kapatıcıdır. öğlen veya akşam yemeğinden önce ikişer tablet yutmak lazım yarım litre suyla ki işe yarasın.. günde sadece iki tablet yut.. ya öğlen ya akşam.. hem öğlen hem akşam yutma sakın işe asla yaraamaz..

Solgar L-Carnitin: yağ yakıcı özelliğe sahip bir hap...

bunların yanında günde 2 tane de Gingko biloba kapsülü alırsan besinler vücudunda daha hızlı yerine ulaşır dolaşım artar nefesin açılır dolayısıyla daha hızlı kilo verirsin...

Başarılar..

0|1
    0|0
    • Kaç kilo verdin bunlarla birde 3 hap birden fazla olmazmı :D

• Yardımın için teşekkürler inşallah

• bu arada istek yolladım orda fotom var sence çokmu kiloluyum

Kızlar Ne Diyor 3

• yeme annem,yeme gulum...

0|1
    0|0
    • Valla denedim kaç gün birşey yemedim su içtim sürekli ama yinede 1 gram vermedim test yaptırdım tiroid normal çıktı , sonra spor salonuna gittim hem yemedim hem spor yaptım yine yok hap lazım

• Niye taktiysan diyetisyenlerin kilosuna :D neyse birsey demiyorum

• Bak birde bizim sınıfta arkadaş var Allah seni inandırsın benden 3 kat daha fazla yiyo günlük hareketide benle aynı sıpa çıtkırıldım :D bende su içsem 2 kilo

• ii akşamlar ben ben gnc nin zayıflama ürünlerinden kullanmak istiyorum ancak o kadar çok var ki hangisini kullansam bilemedim tavsiyesi olan var mı? bu arada antideprasan kullandığımdan özellikle gnc seçtim güvenli olduğu için

0|0
    0|0
  • zayıflıcam derken kalp krizi geçirip ölmek yerine. yoğurt enginar suyu gibi şeyler tavsiye ederim. insan ölünce daha bir çok şişiyor biliyormusun bence değmez :/

0|1
    0|0
    • Biliyorum bizim akrabamız öldü , ama ben kullancam

• vücudun doğal olarak genetik düzende kilo vermesiyle dışarıdan müdahale ile kilo vermesi farklıdır, hap belirli bölgelere etki eder ama etki edemediği yerler aynı kalırsa geri dönüşüde olmuyor.

• anladım sağol

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...