Herşeyiyle kendine ait bir eve çıkmak ya da çıktığını düşünmek

sizce artık kendi ayaklarının üzerinde durabilcğini hissetmenin bir göstergesimidir. yoksa hani nasıl desem yapılamayacak ya da yapılmaması gereken bir eylemmidir? bugünlerde bunu fazlaca düşünür oldum. eve çıkmak istiyorum ama bunu ne sevgilimle daha çok zaman geçirmek için nede başka bir şey için... benim tek isteğim kendime ait dişimle tırnağımla yaptığım bir yuvamın olması. ailem bu konuya oldukça ters bakıyorlar lakin tek hayalim bu. sizler ne düşünüosunuz bu konuda ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendı ayaklarının uzerınde durmak guzel sey cunku yaptıgın yanlıslar dogruları kapatacak bır ailen yok yanında herseyınle kendın sorumlusun hayattan buraya kadar hersey guzel ama elbette bı takım sıkıntılar olacaktır mesela maddi yonden butcenı ıyı kontrol etmen gerek her gun dısardan yemekten yıyemezsın bırazcıkta yemek yapmasını ogrenmek gerekır eger arkadaslarınla cıkmayı dusunuyorsan ilk basta guzel bı gorev dagılımı yapman gerekır.

0|0
    0|0
    • bütçe harcama planı temizlik yemek beni korkutan şeyler değil. sadece hani sonuçta böyle birşey gerçekleşirse tek başına yaşayan bir hatun olucam millet kötü gözlemi bakar arkadaş çevrem daralırmı nolur sadece bunları merak edyiyorum. aslında insan kendini bildikten sonra çevrenin ne dediği pekte önem taşımaz tabiki ama insan düşünmeden yapıyor yani enazından ben düşünmeden yapamıyorum :S

Erkekler Ne Diyor 6

• ben daha önce eve çıktım. ilk başlarda güzel ama bütçeyi fena sarsıyor bir süre sonra gezmenden filan çok kısman gerekiyor. üstüne birde ev işleri şunlar bunlar dersen hele birde üniv öğrencisiyken final zamanları ev darma duman oluyor. evin iyi tarafları nedir dersen özgürsün rahatsın sana karışan yok. kötü tarafları ise çok masraflı, çok işi var, çok zaman harcatıyor.

0|0
    0|0
    • ama anladığım kadarıyla sen öğrenciyken bir girişimde bulunmuşsun ben çalıştığım için pek sarsacağını düşünmüyorum ayrıca gezmek tozmak diye bişey yok benim hayatımda ev kuşuyum :))

• ben sadece tecrübe ettiğim şeyleri yazdım. eve çık veya çıkma gibi bir yönlendirmede bulunmak istemedim.

• inan bende cıkmak istiyorum sadece yalnız kalmak için kimse aramasın sormasın eyv demim diye.. Bir allah birde ben dilerim insallah istediklerin gönlünce olur

1|0
    0|0
  • ayrı ev güzeldir kendin olursun birey olursun ilişkilerinde ona göre olur arkadaşlarında hep yanında olur evin dolar taşar sabaha kadar iç eğlen sohbet muhabbet

0|0
    0|0
  • ben uzun zamandır yapıyorum, kendi ayaklarımın üstünde duruyorum, öyle aham şahım bir maaşım da yok ama, eşyaları 2.el aldım başta sonra yavaş yavaş toparladım kendimi, fevkaladenin fevkinde birşey hayatı öğretiyor adama..

0|0
    0|0
  • sen ayrı eve çıkıcan kirasını baban ödeyecekse bir anlamı yok

0|0
    0|0
    • yok tamamen herşeyiyle benim olsun istiyorum. daha doğrusu ben öyle kirada falan sürünmek istemiyorum kurayla falan çıkan evler var öyle bişeye girip tapuyu kendi üstüme almak istiyorum ama tabi kısa vadede olcak iş değil :S

• o da güsel :)

• zor iş ama güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. mesela her yaz benim en büyük sıkıntım karpuz alamamak oluyor :D tek başıma bitiremiyorum ne kadar küçük olursa olsun. temizlik, yemek gibi ev işlerini saymıyorum bile. ama kendine ait, yalnız kalabileceğin, istediğin gibi hareket edebileceğin bir evinin olması çok güzel. bir de ara sıra gelip giden dostların, birlikte kahvaltılar, rakı-balıklar vs olursa daha da güzel olur.

0|0
    0|0
    • işte tüm istediğim bu ay inşallah böyle bişeyi bende yaşayabilirim çok özendim sanaaaaaa :)

Yükleniyor...