Kendinizi spora teşvik etmek için nasıl yollar izliyorsunuz?

Yorgunluktan ölüyorum ama spor yapmam lazım biri de beni teşvik etsin ya😑

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sürüne sürüne, hadi kızım, hadi yavrum, sen yaparsın diye kendimi pohpohlayıp, kulağıma kulaklığımı takıp koşu bandına çıkıyorum. İlk 5dk dan sonra açılıyorum, enerji doluyorum. Gerisi geliyor :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Youtube a female fitness motivation yaz izle gaza gelirsin belki 😃 ya da salona git arkadaşlarınla yaparsın

1|0
    0|0
  • Kalk spor yap tembel teneke

1|0
    0|0
  • Odana güzel vücutlu kızlar (eğer uğraştığın spor fitness ise) yapıştır, kısa bir süre sonra istesende istemesende yapmak zorunda kalırsın :D

0|0
    0|0
  • etmiyorum ki😁

0|0
    0|0
  • Spora sevmen lazım. Spora sevmeden yaparsan kendini yormaktan başka birşey yapmış olmazsin. Sadece spor da degil herşey de önce yaptığın şeyi sevmen lazım.

0|0
    0|0
  • Ben vücuta başladım

0|0
    0|0
  • Aynaya bakıyorum, bu yetmez diyorum.

0|0
    0|0
  • kırbaçlıyorum

0|0
    0|0
  • Deniz e gidip duruyorum surekli ve kopegim var onuda goturuyorum guzel ce vakit geciriyorum ve bu da benim icin spor oluyor

0|0
    0|0
  • çok kilo amişsın basenlerin maaşallah traktör lastiği gibi desem

0|0
    0|0
  • Keyifli düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Seni teşvik ediiyorum kaldır kıçını ve yağlardan kurtullll hımbılll tembbel seniiii 😎😎

0|0
    0|0
    • 3ay

:) bu şekilde senin bir pslik olduğunu düşünürüm ama sağol

• 3ay

valla sen bilirsin yalakalık yapmaya tatlı tatlı sözlere gerek yok insana naz yaptırır bunlar. Ama benim yazdıklarım şevhete getirir sen bilirsin. ayrıca benim gibi pisliğe kurbann ol sen 😎😎😎

• Hey dostum kaldır o lanet olası poponu yoksa bir ömür boyu fare gibi kaç koca bebek

0|0
    0|0
  • haydi spora! :D

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kaslı erkekleri beğenen kızları ve o erkeklerin hayatını gördükçe teşvik oluyorum

0|0
    0|0
  • Birisi şunla ilgilensin

0|0
    0|0
  • İstiyorum ve yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • sabah erken kalk temiz havayı al alışırsın