Tecrübeli olan var mı ??

Merhabalar ben 84 kiloyum boyumda 1.68 falan tahmini göğüs ve göbek biraz sarkıyor gencim acaba bildiğiniz göğüs egzersizi falan var mıyani göbekten yana sıkıntım yokta göğüs falan olmuyo ya kilodanmı bazı yerlerde hastalıkmı anlayamadım sanırım kilodan.

Güncellemeler:
Hepinize çok teşekkür ederim bazılarını deneyceğim yazın sabahları erkenden 2 saat koşma hergün kesin olarak birde dumbel çalışmayı düşünüyorum.

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• herkezin yapabileceği bir göğüs kası hareketi 5 lik ya da 7 lik dumbellerle yaparsan iyi olur göğüs kaslarını çalıştıran iyi bir hareket link

karın içn: önce üst karın sonra alt kartın çalışman lazım. üst için link

alt için : link

her spor sonrası bol bol su iç ve muz ye muza ek olarakda süt veya yoğurt tüket bu kaslarını beslnemesine ve daha çabuk daha iyi gelişmesine faydalkı olcak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• kilon baya fazla kardeşim bir bodye başlama fırsatın varsa başla güzel bir vücuta sahip olabilirsin

4 seviye olmadığım için link veremiyorum ben sana yazıyım o zaman

ilk önce şınav çekmeyi unutma :) 13 herden 3 setle başlayabilirsin

link

0|1
    0|0
    • sorunda orda ya 2. den sonra yere güm diye çarpıyoruz şınav yaramıyor ama mekik desen en az 30 yaparım.

• yazın sabah erkenleri full koşmayı düşünüyorum en az 2 saat kadar

• hocam bak ben sporla uğraşan biriyim türk insanında şu mantık var ben yazın koşarım zıplarım kilo veririm bu mantık her zaman işe yaramaz kilonun düşmanı ağırlık kaldırmaktır işin gerçeği bu

2 saat koşarak kilo veremezsin versende ufak tefek kilo olur :)

en iyi sonucu body salonlarında alırsın benden söylemesi ama param yok diyorsan bodyforumtr bakarsan orda işine yarıyacak çok hareket var.

• link , link link ,buda karın kası için link

0|0
    0|0
  • hastalıktan değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...