En cok utandınız unutamadınız an

arkadaslar en cok unutamadınız komık duruma dustunuz an nedir ben mesala ustume degıstırıken kuzenım kapıyı acmıstı cok utandım

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• yolda şortumu indirmişlerdi arkadaşlar. pekde utanmamıştım ama aklıma bu geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yatsı namazının fitr kılarken Allahu ekber dıyıp elı basa goturmek yerıne rüküya durmustum o zaman cok utanmıstım :D

1|0
    0|0
  • bir gece altıma kaçırmıştım. bir keresinde de altıma bez bağlarken çok utanmıştım.

0|0
    0|0
  • Ben ergenken malum iş uzerindeyken babama yakalandim ve oda bana gulerek dediki what are you doing son

0|0
    0|0
  • Havuza düşmüştüm düğünde kafam güzelken. :D

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum kardeşim gerçekten. Bu utançla nasıl yaşıyorsun :((

0|0
    0|0
  • :D kuzene bahh :) valla ben en çok topluluktayken yanlış bir söz söylersem çok utanırım

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum allah utandırmasın

0|0
    0|0
  • Fermuarım açık ve ben farkında değilken bir kızın uyarması ve ben domates gibi ...

0|0
    0|0
  • Kimsenin olmadığını düşünüp kişnemiştim meğer birileri varmış.Odur budur atlardan uzak duruyorum.

0|0
    0|0
  • hiç bir anım yok benim öyle aşırı rahat olunca utanma duygularımı aldırmış gibiyim

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir duruma düşmedim :)

0|0
    0|0
  • burnumu karıştırırken müşterinin gelmesi ve elini sıkmak zorunda kalmam

0|0
    0|0
  • 31 çekerken sevgilimin görmesi

0|0
    0|1
  • Sevgilimin beni p.no film izlerken yakalamasi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu animi hic ve hic bir zaman unutamam.

acik havuzdaydik. 5 metre yükseklikten atladim (Atlamaz olaydim)

sudan ciktim.. ilk önce fark etmedim,

baktim ki bikinim yukari kaymis ve gögüslerim meydanda, cok ama cok cok cok utandim... erkek kiz yasli genc herkes gördü :(

0|0
    0|0
  • Yanlış yerde yanlış bir şey dersem utanırım. Genelde hep bu tür olaylar yüzünden utandım şimdiye kadar :/

0|0
    0|0
  • düşündümde yok öyle bir an :D

0|0
    0|1
  • okulda düşmüştüm:(

0|0
    0|0
  • sevgilimin evinde banyonun ışığı patlamıştı. çok sıkışmıştım bide cırcır olmustum dayanamadım kapı açıkken saldım gitti:( evde bayağı bir küçüktü :( :'(

0|0
    0|0
Yükleniyor...