Sevgilime nasıl birşey hazırlasam.. :)

Doğum günü yaklaşıyor nasıl bişey hazırlayacağımı bilmiyorum aklıma herşey geliyo aslında :)

Mesela kağıtlara küçük notlar yazıp bir kutunun içine koyup yanına hani şey varya şu yılın en iyisi sevgilisi ödüllerinden ondan mı alsam? bir cafede ya da onların evinde kutlamayı düşünüyorum o evde yokken girip hazırlık yapsam sonu onu çağırsam falan güzel olmaz mı..?

Forma,saat vs böyle şeyleri önceden yapmıştım birde pastayı kendim yapmayı düşünüyorum yapmayı bilmiyorum ama onun için öğrenicem :)

Başka önerileri olan var mıvarsa konuyu cinselliğe çekmeden yazsın lütfen teşekkürler :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet güzel olur. Ama cinsellik yok demişsin olmadan olmaz ki. Yoksa daha ne sürprizler var.

0|0
    0|0
    • Niye olmasın ki herşey cinsellik değil küçük birşeyden de mutlu olablir insan.

Erkekler Ne Diyor 3

• biz erkekler hastayız zaten böyle kağıt kürek işlerine çook romantik diye çoşuyoruz hemen bir seviniyoruz bir seviniyoruz madem doğum günü tenga mastubator al

0|0
    0|0
  • Kapsüllü haplar var onların içini boşalt içine küçük notlar yaz daha değişik

0|0
    0|0
    • denedim içine sığmadı kağıtlar.s

• güzel olur sevinir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...