Kilom aynı kalsın ancak yağ oranım azalsın istiyorum?

Kollarım bacaklarım cok gucsuz kaslarimi kuvvetlendirmek istiyorum. Ayni zamanda basenlerimde ki ve bacaklarimda ki yaglarimdan kurtulmak istiyorum. Ne tarz sporlar yapmaliyim? Kardiyo mu pilates mi? Yoksa sadece yuruyus yeterli olur mu kardiyo olarak?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar için en ıygun spor aetobik tir basenleri yakman resimlerdeki gibi yapman için seneler laZım sana lakin gündelik hayatında protein ve karbonhidrat ve yağ alımını dengelediğin taktirde güzel ilerleme kat edebilirsin şunu unutma yemiyetek yağ yakamazsın sağlıklı yiyip kaliteli karbonhidrat alarak kısacası düzenli bir diyet ile her şeyi yapabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pilates sıkılaştırıyo onu yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olmaz, söylediğin şey kas kütleni arttırmakla olur sadece. Yağ da genelden gider hep. İlk nereye aldıysan en son orası gider.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • sadece kardiyo yaparsan kasların güçlenmez hatta yağ ile birlikde aks kaybıda olur kasları güçlendirmek için çalıştırman lazım

0|0
    0|0
  • Kahvaltini ihma etme. Beyaz ekmek degil kepekli ekmek ye. Internetten arastir protein agirlikli beslen ve sekeri birak. Agirlik calis. Korkma kadinlarin hormonu iri kas yapmaz.

0|0
    0|0
  • Bence düzenli fıtness yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağlı yeme onun yerine protein agırlıklı beslen ekmek daha çok ye o zaman o dediğin olur

0|0
    0|0
  • Kardiyo direkt kilo verdirmeye yonelik. Fitness yapman gerek.

0|0
    0|0
    • 3ay

Salonda ki hocamiz pek ilgili degil. Ayrica kosu bandini pek sevmiyorum :( ama sence nasil bir yol izlemeli fitness da?

• Yürümek çok faydalı ve yüzmek

0|0
    0|0
    • 3ay

Yuzmeyi bende dusunuyorum aslinda ama havuz baya uzak ve bayan seanslari sabah cok erken saatte o yuzden biraz cekiniyorum yazilmayi ;)

Yükleniyor...