Bu boy takıntısı nedir arkadaş?

Gönderdiğim linke baksanıza, bir erkeğin yüksek ayakkabı giymesi çok itici değil mi?

Kadın kendinden uzun olsa ne olacak, hiç anlamış değilim, ben de kısa boyluyum ama kendimden 15 cm uzun kızla da çıktım, gayette mutluydum,

Başkalarının bakışı niçin bu kadar önemli, Burada kompleksli olan adam büyük ihtimalle ama, bir çok durumda da kadın hoşlansa bile adam kısa diye çıkmayabiliyor.

Bu boy takıntısı psikolojik bozukluk mudur arkadaş, ya da başkalarının düşüncelerini önemsemek mi desek buna, niye kimse kendi olamıyor?

link

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın, bu aptal boy takıntısı yüzünden insanlar mutlu olamıyor. Mesela benim sevdiğim çocuğun boyu benden 4 cm kısa ve ben neden bunu sorun yapayım? Bu sorun yüzünden sevdiğinden vazgeçen çok gördüm ve şunu demek istiyorum başkalarını umursamayın onlar sadece yargılar siz mutlu olun yeter :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende kısa boyluyum hatta çok kısa :)) ve hep uzun boylu insanlarla takılmışımdır, evet gerçekten sevince hiç sorun değil, ama dediğin gibi görüntüye takılıp kalan çok insan var, hayır yani sen busun kendini değiştiremezsin o yüzden yaşamaya bak, ama oturup dert eden çok insan var..

1|0
    0|0
  • hiç yakıştıramıyorum bir erkeğe topukluyu

0|1
    0|0
  • Tercih meselesi, adam kendi cinsinden memnun değil, durumu vahim..

0|0
    0|0
  • Benden kısa erkekle çıkmazdım çünkü boyum 1.50 :D

0|0
    0|0
    • HEHEH iyiymiş :D :D :D

• Bu arada Kyli Minog ta 1.50 :) ama adriana limaya tercih ederim, Kyli nin yerini kimse tutamaz, boy çok önemsiz bişi :)

• Haklısın aslında ya. :D

• sen 15 cm uzun kizla cikmayi isteyebilirsin hatta sorun da etmezsn ama 15 cm uzun kiz bir yer mantariyla cikmayi istemez

0|0
    1|1
  • Erkek adam topuklu giyer mi ya :S

0|0
    0|0
  • Kendini iyi hissetmek için giymiştir olabilir.

0|0
    0|0
  • demek ki senin işlevin iyiymiş.

0|1
    2|2
    • Hehehe teşekkür ederim :)) baksana yaptığın espriyi bile kaldıramamışlar, böyle mal bir toplum işte buradaki toplum... ben sana +1 veriyorum hemen :)

• ahahah anlamazlar espriden napcan.

Erkekler Ne Diyor 13

• insanlar cok takıntılı cizmisler kendilerine belli sınırlar dısına cıkamıyolar ozgur olun brz keyfini cıkarın herseyin

0|1
    0|0
    • O dediğin yok hocam malesef, var da çok çok az, herkes başkası ne düşünür mantığında yaşıyor, o yüzden zaten millet olarak adam olamadık bir türlü...

• cok onyargılıyız sekilciyiz, milletin keyfi olcak diye insanın kendi zevklerinden vazgecmesi kotu, biseyleri daha cok baskaları icin yasıyoz

• kızlar hep kendinden uzun erkeleri tercih eder fakat kısasına aşık olmuşsa kız kız için sorun olmaz ama erkek için hep out.toplum çok farklı bakıyor şuna bak kazulet gibi kız bodur oglan.

bu görüntü ile kimse erkegi ciddiye almaz kıza güven veremez koruma güveni.Kız hep kısa olmalıki sarıldıgında kalbinin sesini dinletmen lazım onun için attıgını bilsin.kız uzunsa bana göre degildir benim görüşüm sizinkine saygı duyarım.yanlış anlaşılmasın.

0|0
    0|0
    • Hocam kısada olsan uzun da olsan, bir kız senin onu sevip sevmediğini anlar, düşüncene saygım var fakat, toplumu ciddiye alıp, kendi isteklerinden vazgeçen bir insanın ciddi ciddi kendine güvensizlik sorunu vardır.

• kızlar neden destekli takarsa erkekler de ondan uzun görünmeye çalışır

0|1
    0|0
    • Valla uzun görünmeye çalışmıyorum, gayet mutluyum :)

• husso çok doğru söyledin, sen adamın 8.kuvvetinin kareköküsün :))

0|1
    0|0
    • karekökü olmayaydım iyiydi, karesi olaydım :D :D :D :D 8. kuvvet ne bilinen 4 kuvvete yeni 4 kuvvet mi eklendi :D: :D :D :D

• Erkeklerde kısa boyda çok ıtıcı duruyor be dostum. Hele bırde kız uzunsa gerçekten sorunsal

0|0
    0|0
    • İşte benim demek istediğim de bu , neye göre itici? kız benden hoşlanıyorsa bende kız dan hoşalanıyorsam, gerisi hikaye, kime göre itici?

• kısa boylu kız candır <3 (not maks 1:70 ) :D:D:D:DD

0|0
    0|0
  • eşininde bacakları daş gibi mübarek

0|0
    0|0
  • Kanka takma kafana:D

0|0
    0|0
    • Yok hocam, ben kafama takmıyorum ama, bu toplum cidden sorunlu, dedim ya kendimden uzun kızlar denk geldi hep ve çok ta mutlu oldum, hiç kafaya takılacak bir durum yok, ama toplumda böyle bir şart var, sanki ana yasa maddesi gibi, erkek kadının topuklu halinden uzun olmalı falan gibi bir kural var sanırım :D :D :D insanlar kendi kendilerini nasıl da kısıtlıyorlar değil mi :)))

• boyun kaç

0|0
    0|0
  • çok güzel soru ama cevapların berbat olacağına eminim.

0|0
    0|0
  • Kızlar orda ki boya çok bakmaz.

0|0
    0|0
  • ben 172cm boyunda bir adam olarak sıkıntı yaşamadım hiç...hatta çoğu uzun adamdan daha heybetli dururum...bu iş biraz insan meselesi...nişanlım benden 3 cm falan uzundu...nişanlandıktan sonra memleetinde aaa sesi buna mı verdiler gibi basit yorumlarla karşılaştık...hatta bazen kendisi de diyordu...sallamadım hiç...ama sanırım o salladı ...giderek saygısını kaybetti.. onunla kalmadı o da herşeyini kaybetti..:Dama kızlar genelde uzun adamları tercih ediyorlar...görüntü önemli bence de ama asalet daha önemli...çok uzun kız gördüm bir kez boyumun 10cm daha uzun olmadığına içerledim...o da ünide taş gibi bir hatun bana ...10 cm daha uzun olsaydın seni kimseleere yar etmezdim dedi kız yiyecek gibi bakıyordu resmen bana...hatta bir ara sevgilisi olduğunu duymuşlar arkadaşlar koşa koşa yanıma geldi sen misin diye...kız 1.80di arkdaş ben neydim:D ...bugün görüntsü için çıktığınız ya da tercih ettiğimiz insanların yarın ne hale gelebileceğini düşünmek lazım...ya sakat alırsa ne olacak o zaman terk mi edeceksiniz...sevgi önemlidir ve gerçekten seven birisinin gözü hiçbirşey görmez...tabi burada toplumsal baskıyı da küçümsememek gerekir...her annenin hayatında dalyan gibi bir damat yatar ama o damat kızı kum tornasına çevirirse de şikayet etmeye hakkı yoktur...bu kısa adamlar için geçerlidir...hakkımızda hayırlısı...bundan 15 -20 gün önce ir hatunla görüşmeye gittim...hatun 175 falan..döndüm geldim ...kısasın falan dedi...orda yüzüme birşey demedi...ben bu kadarım arkadaş yapacak birrşey yok dedim...kapattık muhabbeti...duruşumdan nasıl etkilenmişse hala arıyor...bir kere gördü inşallah seni unutabilirim diyor...mesele budur...kendine güvenmek herşeydir...boy sonra..yoksa dalyan gibi olup terkedilende çook adam var...

0|1
    0|0
    • Hocam toplum konusunda katılmıyorum, toplumun dayatmasını ciddiye alarak yaşayan kız/erkek bence kişikilsizdir, mesela kız sana seni nasıl unutucam demiş, seni beğendiği halde toplum yüzüden senden vaz geçmek zorunda kalmış, kızma lütfen ama bence bu çok kötü bir şey, dediğim gibi sadece boy değil, başka insanlar için yaşamak kişikilsizliktir bence.

• valla kardeşim burası türkiye burdan çıkış yok cehalet işte neylersin...takılan takılsın...sen takılma benim güzel kardeşim...

• hocam ekler misin .lütfn:))

• Çoğu toplumda erkek güçlü olarak görüldüğü için doğal olarak boy ve tip de erkekle bağdaştırılıyor. Eğer erkek sevgilisinden daha kısa ve zayıf olursa bu görüşten dolayı farklı bakılabilir. Bazı arkadaşlar da "toplum ne der" diye çok fazla taktığından dolayı bu tür durumlar oluşabiliyor.

Bence sakıncası yoktur, insan kendisini nasıl mutlu hissediyorsa o şekilde yaşayabilir.

Not:Kısa falan değilim 181cm :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...