Eş adayınız kişiliğinin ve dış görünüşünün nasıl olmasını isterdiniz ?

Arkadaşlar evleneceğiniz kişinin kibar mı ? kaba mı ? romantik mi ? kıro mu ? ya da hanım hanımcık bir bayan mı ? bakımlı ? bakımsız ?kapalı, açık ?vs vs hangi özelliklere sahip olmasını isterdiniz ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Önce eli yüzü fiziği düzgün olmalı... Oturmuş bir karakteri olsa da öğrenmeye açık olmalı... Biraz şımarık, biraz çocuksu, biraz çılgın ama tam bir hanım efendi olmalı...

0|0
    0|0
  • Görünüş Bal renk saç koyu yeşik göz açık tabi bunlar doğal olcak ne saç boya ne göz lens aman aman çakma sevmiorum . Sonra acık bugday ten ya da hafif beyaz tenli olsun 170-177 boyu arası olabilir. Kilo olarak biraz balık et ama göbekli falan olmasın sempatik duracak kadr bıyıklı sakallı olmasın :D kişilik olarak kalbi temiz olsun kendini begenmis insanları hor gören iğrenc karakterlilerden olmasın kesinlikle ateist olmaması lazım dinini bilen tanıyan olsun merhametli insaflı doğru dürüst olsun yardımlasmayı ve yardım etmeyi sevip iki yüzlü arkadan kuyu kazan tuzak kuran tiplerden olmasın en önemliside geçmişi temiz olsun zina etmemiş namuslu onurlu ve şerefli olsun Tip den çok bu manevi özellikler daha önemli aslında tip %45 manevi özellikler %55 :)

0|0
    0|0
  • Birazda olsa örf adet geleneklerime yakın olsun isterdim :) hanım hanımcıklar'ın da bakısları cok masumıyet tasırdı . küfür baz haydo gibi delik deşik etmesin isterdim :) herşeye maydonoz olmayan cinsden isterdim.

2|0
    0|0
    • biraz bakımlı, ağır başlı,oturmasını kalkmasını bilen, aile bağları iyi olan biri bnce istediğin.

• Kendim gibi biri olmasini istemem.

• kısmet güzelim'ya birgün herkezin evinin önünden bir aşk treni geçiceni biliyorum kimimiz öküze bakar gibi bakıcaz ama binmicez işde ben onlardan olucam :D:D:D:D.D:D:D:D.

• 1,78 boyunda 68 kiloda esmer 92-60-92 ölçülerde akıllı esprili sadık yani sadakati bilen yalandan benim gibi nefret eden, oturmasını kalkmasını nerede nasıl hareket edeceğini bilen, yeri gelince romantik yeri gelince ciddi olabilen, dışarda hanımefendi olan, giyimine dikkat eden bir kadın isterim. İyi de böyle biri yok ki. Doğmadı doğmayacakta.

0|0
    0|0
  • Kapalı açık önemli değil bakımlı olsun.Sürekli anneme gitcem diye kafamın etini yemesin olgun olsun.Birde iyi yemek yapsın övünmek gibi olmasın şahane yemek yaparım ben iyi yemek yaparken eşimin kötü yemek yapması yakışı kalmaz değilmi :)

0|0
    0|0
  • Hamur açsın yeter :)

0|1
    0|0
    • vallahi artık abur cuburdan sıkıldım mide + mide + mide :D

• :D öğrenci adamım zaten gurbetta bu durum bana çok koyuyor nerde o eski sofradaki kıymalı peynirli poğaçalar :D

• insan olsun...açık kapalı farketmez...

0|1
    0|0
  • herşeyden önce komik olsun moron gibi olmasın benim gibi olumsuz durumlarda bana mutluluk versin gerçi şimdiye kadar bunu yapan hep ben oldum ama. tipine gelince beni etkiliyorsa güzeldir. başkalarının ne dediği önemli değil

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık kibar kapalı çok suslu olmasın doğal olsun.

0|1
    0|0
  • Hanim hanimcik. Sessiz. Miy miy utangac. Eli erkek eline değmemiş.

Evet böyle bir kız istiyorum

0|0
    0|0
    • Yaş 29 olunca demek ki beklentiler de bu yönde oluyor. Katılıyorum size :)

• kardeşim güneşin tersten doğması gibi birşey bu istediğimiz onun için kızlar yalnış anlamasın fazla hayat darbesi almamış birini bulmak lazım.. Herkesin bir geçmişi vardır bu geçmişten en az zararla kurtarmış olanı seçmek lazım

• aklımdanden çok farklı buldum gerçek aşkımı

0|1
    0|0
  • Siyah saçlı, beyaz tenli, yeşil gözlü olsun. İyi kalpli olsun çok sevsin :)

0|0
    0|0
  • küçükken pilot olmayı istiyoduk oldukmu evet olduk içince uçuyoruz çok şey isteme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• adam olsun karakter bakımndan. dış görünüşnden eli yzü düzgün sewimli biri oldumu tamamdır aldım onu bennn :)) tabii oda beni alırsaaa :))

0|2
    0|0
  • Kumral, hoş, kibar, romantik ama her zaman değil; yerine göre sert.

0|1
    0|0
  • sakin ve raaaat olmalı günde 100 gereksiz cümle yerine 20 mantıklı cümle kurabilmeli.

0|2
    0|0
  • inşallah mustafa ceceli karakterinde olur

0|1
    0|0
  • Zeki çok bilmis konussun.

0|1
    0|1
  • Benim zıttım olsun.

0|1
    0|1
Yükleniyor...