Galatasaray yöneticisi Semih Haznedaroğlu "3 Temmuz'da Fenerbahçe'nin yanında olmalıydık"

link düşünceleriniz ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe 3 temmuz sürecinde çok sarsıldı ama yıkılmadı başta aykut kocaman taraftar ve yöneticiler o süreci çok iyi yönetip takımı camiayı ayakta tuttular başka kulüp olsa kümede tutunmaya oynardı o yüzden iş işten geçti dövünmesinin bir gereği yok ebedi dostluk ebedi düşmanlığa dönüştü iki tarafta birbirine tahammül edemiyor ve yıllarcada devam edecek gibi gözüküyor.

fenerbahçe onlardan destek beklemedi köstek olmasalardı ve süreci sesiz seyretselerdi bize yeterdi

Yinede hatalarını görmüş olmaları da bir erdemdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır efendim olmamalıydık biz şike yapsaydık uuuww şimdiye adanasporla derbi maçı yapıyrduk

1|2
    0|6
  • Hayır izlediğimiz politika gayet doğruydu..

Semin Bey'in yaşına veriyorum ..

0|0
    0|0
  • 3 temmuz dediği... şike olayı mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dostane konuşmaya çalışmış

0|1
    0|0
  • Galatasarayın içinde Galatasaray düşmanlığı yapan kişiler var. Fatih Terim'i istemeyen,Ünal'ı istemeyen,Albayrak'ı istemeyen cart curt. Yönetimi ortaya attı. Amaç belli. Hele ki başkan formalite icabı istifa ettikten sonra bu açıklamaya şaşırmamak gerek...

1|0
    0|2
  • 80li yıllardaki türbünlere dönmek açısından söylenmiş bir söz

1|0
    0|1
  • iyi sözlemiş aslındaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Olmamamız iyi oldu

olamayız da...

0|0
    0|0
  • bence beyni sulandığından böyle bir konuya değinmiş yarın aziz onuda alır kanatlarının altına:))))))

0|0
    0|0
  • knk boşver yorma kafanı bunlara bize bir faydaları yok bende fenerliyim soğudum futboldan.

0|0
    0|1
  • ciddiye almıyorum, saçma gs hiçbir zaman haksızlığın yanında olmaz adaletin yanında olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...