2 yıl sonra erkek arkadaşınızn sizden gizli bir face kullandığnı öğrnsenz napardnız oraya sizi eklemyrsa bide.

2 yıldır süren bir ilişkim vardı sevgilim müzisyenlik yapıyordu..

onun telefonundan biri bana selam die mesaj attı bn uyumuştum görmedim konusamadım ertesi gün ona sordum yok beni doğumgününe çağrckmş ondan telefonu ona vermş bn inanmadım bana yaşını 45 demşti bn 33 olduğunu öğrendim sonrasında bir rus sitesine üye olduğunu yakaladım göz göre göre inkar etti oraya face adresini koymuş benden gizli 19 yaşından beri kullanıyormuş hemde beni 2 sene kandrmş resmen beni o face eklemedi sen onu bilseydin 2 gün değil 2 sene dayanamazdın dedi. artık çokta ilgiszdi bir günaydın bir iyi geceler iyi gclr mesajıma bile karşılk vermiyordu bunların hepsi tuz biber oldu ayrıldım güvenim kalmadı siz olsanız napardınız ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bas tekmeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çoğu erkeğin ve kadının böyle gizli saklı şeyleri var. Sana günaydın demek istiyorum.

0|0
    0|0
  • s*klemem..

0|0
    0|0
  • Sorunu konusarak halletmeye calis bence. Onu buna iten seyin senin baskici tutumun mu yoksa kendi paranoyak tavri mi oldugunu anlamaya calis ;)

0|0
    0|0
    • konussamda farketmi yalan konuştuktan sonra görüorum yalan yere bana yemin edio aptal yerine koyuyor beni

• e o zaman bu kadar eminsen ayrilman en dogru karar olur sana bu kadar gonul rahatligiyla yalan soyleyebiliyorsa

• ne var bunda kızlar yüzünden hiç rahat davranamıyoz bizde böyle yaparız bende yaparım allah allah yeter ya rahat bırakın şu erkekleri artık

0|0
    0|0
  • Uzun söze gerek yok; seni aldatmış.

0|0
    0|0
  • ayrılırdım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seni aldatmış

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın seni ayakta uyutmuş resmen adam

0|0
    0|0
  • 33 yaşında ve 19 yaşndan ıtıbaren face mı kullanıyo anlamadım :S

0|0
    0|0
    • bana mesaj atan kadın 33 yaşnda o 25 yaşında bnden gizli kullandığı facede 2007den beri varmış

• 2 senene yazık olmus adam yalancının tekıymıs

0|0
    0|0
  • senın o yaştakı adamla ne işin vardıkıı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...