Haftanın 4 günü 1 saat yürüyüş yapıyorum zayıflamak için yeterlimi?

Haftanın 4 günü 1 saat yürüyüş yapıyorum zayıflamak için yeterlimi? beslenmemde protein ağırlıklı

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kondisyonu haftanın 3 günü yapman lazım en az.! ayrıca yürüyüş yapman güzel 4 günüde arttırırsan iyi olur. beslenme şeklinde güzel ama antremanı biraz arttırman lazım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yürüyüşü akşam yapman önemli onunla birlikte günde bir saat bisiklet sürmen de iyi olur kahvaltını sabah erkenden yap öğünler arası yemek yeme bu süreçte meyve ve ya dondurma asla yeme akşam üstü salata yeme kalorisi çok olan yemekde yeme ekmek ve ya hamur işi yeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece yürümek ile vucudunuzun diğer bölgeleri incelmez ama evde yapabileceğiniz bir kaç spor hareketi bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 3ay

haftanın 1 günüede 40 dk kondisyon bisikleti ve plates yapıyorum. Söylemeyi unutmuşum

• Yeterli olur.

0|0
    0|0
  • tabiki de yürüş iyidir dengeli beslenme ve ölçüde yemek kalori hesaplama gibi şeylerde yapmalısın

0|0
    0|0
  • Yürüyüşten sonra egzersiz yaparsan daha etkili olur

0|0
    0|0
  • az yiyin biraz azzz, azzz

0|0
    0|0
  • Iş beslenmede bitiyor yani beslenmeyi yeterince kistiginda yurumesende olur 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bier yerde okuduğuma göre 16-18 saat yürümek 1 kg verdiriyor ve protein ağırlıklı beslenmenin düşünüldüğü gibi sihirli bir yanı da yok karaciğere zara verir fazlası da yağa dönüşür dengeli beslenmek önemli olan

0|0
    0|0
    • 3ay

arkadaşım günde 1 saat yürüyerek ve beslenmesine dikkat ederek 1 ayda 10 kilo verdi.

• 3ay

O çok proteinde oluyor ki ben bile çok protein yememe rağmen bir zarar olmadı

• 3ay

@DarkMask Uzun vaadede zararını görürsünüz zararlı olduğunu anlamanız için yer yemez bayılmanız acillik olmanız mı lazım?

• Her gün yarım saat daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Yeterli değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...